Zayıflayan ve Çatlayan Tırnaklarınızı Yaza Hazırlayın!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yaz yaklaşırken tırnaklarınıza daha çok özen göstermemiz gerektiğini hepimiz biliyoruz. Eğer zayıflayan ve çatlayan tırnaklara sahipseniz size küçük bir önerimiz var. Pırıl pırıl tırnaklara sahip olmak için mutlaka uygulamanızı öneriyoruz.

Size söyleyeceğimiz bu uygulama ile çabuk kıralan zayıf tırnaklarınızdan kurtularak harika görünen sağlıklı ve yaza hazır tırnaklara kavuşabileceksiniz. Bakımsız tırnaklardan kurtulma zamanı artık geldi!

Uygulayacağımız karışım için gerekli malzemeler 1 çorba kaşığı tuz, bir tatlı kaşığı limon suyu, bir tatlı kaşığı sirke, bir tatlı kaşığı zeytinyağı, bir tas ılık su. Bu malzemeleri hazırladıktan sonra bir tas ılık suyun içine tüm malzemeleri koyun ve karıştırın. Daha sonra elinizi karışımın içinde bekletin. Bu uygulamayı her akşam yapabilrisiniz. Değişimi kısa sürede gözemleyeceksiniz. Yaza kadar tırnaklarınız pırıl pırıl olacak.

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.