Zayıflamanın 10 farklı yolu

Zayıflamanın 10 farklı yolu
Zayıflamanın 10 farklı yolu
5.00 avg. rating (97% score) - 2 votes

Nasıl zayıflarım diyenlere Diyetisyen Güneş Aksüs, zayıflamanın 10 değişik yöntemini anlattı. İşte zayıflamak için 10 farklı yöntem…

Kilo vermek için saati saatine yemek yemek, diyet listesinde yer alanların haricinde yemek seçmemek, günün tamamını planlamak ve zayıflamak için alışveriş yapmaya çıkmak size zor geliyor olabilir. Evet zaman zaman insanın içinden bir şeyler yapmak gelmeyebiliyor. Moralimiz bozuk olduğunda patates kızartması yemek bizim için daha kolay ve ilgi çekici gelir. Dürüm döner yiyince bir yandan kendimizi rahatlatırken diğer yandan kilo almış oluyoruz. Bu bizim içim hem iyi hem de kötü bir durum! Bu konuda her ne kadar canınızı sıkıp, moralinizi bozacak maddeler olsa da zayıflamak için neler yapabileceğinizi öğrenmek istemez misiniz?

Bu yazıda bulunan 10 adımı yapan yapanlar zaten kilo kontrolü konusunda bir sorunu olmayan kişiler ya da en fazla 3-4 kilo fazlası olanlar olabilir. Eğer elinizden geleni yaptığınızı düşünüyor fakat her şeye rağmen yine de kilolu olduğunuzu düşünüyorsanız burada dikkat edilmesi gereken iki konu var demektir.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Neden Bir Türlü Zayıflayamıyorum?

İlk konu, doğru yaptığınızı sandığınız şeyler aslında doğru olmayabilir; ikinci konu ise, bu dikkati göstermeseniz belki de şimdiki kilonuzdan 20 kg daha fazla olacaktınız. İki konu da çok önemli. Okuduklarınıza göre kendi değerlendirmenizi yapın. Uyguladığınız şeyleri kontrol etmeniz ve eksik olan adımları toparlayabilmeniz için Diyetisyen Güneş Aksüs bu 10 maddeyi hazırladı.

Zayıflamanın 10 farklı yöntemi

Aç kalarak kendinizi zorlamayın

1- Yemek tencerelerini masaya getirmeyin, mutfağınızda tabaklara yemeği koyup masaya o şekilde getirin.

2- Yemeği hızlı bir şekilde bitirip sofradan kalkmayın, yemeğe ara vererek, çatal kaşığı bırakıp biraz sohbet edin. Bu şekilde yemeğiniz de keyifli olsun!

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Bilimselliği kanıtlanmış 6 Göbek Eritme Yöntemi

Haberimizde ilerlemek için aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan ilerleyin.

1
2
3
4
5
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.