Zayıflamak için Yemeniz Gerekenler

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bahçe Bezelye

Eğer kilo verme planlarınız abur cuburlar ile sürekli sabote ediliyorsa, bahçe bezelyesi incelmenizin yeni sırrı olabilir. Yenmeden önce kabuklarından çıkarmak için uğraştığınız için hızlı yemeyi dengeler ve sizi bir akşam atıştırmasından alabileceğiniz fazladan 400 kaloriden kurtarır. Bahçe bezelyesi aynı zamanda, günde iki miligram tükettiğinizde bağırsak kanserine karşı sizi koruyacak coumestrol bileşenini içerir.

Patlıcan
Bu mor renkli güç merkezi aslında bir sebze değil, berrygillerden bir meyvedir. Ve fincan başına 20 kaloriden az ve aynı zamanda şeker olarak düşük, kas güçlendirici protein ve potasyum açısından da yüksek olmasından dolayı diyet yapanlar için vazgeçilmezdir. Közlenmiş, fırınlanmış, haşlanmış veya sote olarak tüketebilirsiniz.

Kabak
Çıtır dokusu ve neredeyse tadının olmaması nedeniyle bu yaz kabakları salata ve sebze tabaklarına hem doyurucu hem de göze batmayan bir eklenti yapmaktadır. İçi doldurulabilir, fırınlanabilir, ızgara yapılabilir ve diğer yemeklere eklenebilir. Lif ve su miktarı olarak yüksektir, böylece yerfıstığı ezmesi ve tam yağlı yoğurda göre daha az kalori içererek aynı iştah kapatan hissi size yaşatabilir. Genelde küçük kabakları tercih etmenizi öneririm.

Kültür Mantarı
Sabit bir hızda kilo vermek için, kan şeker seviyelerinizi düşük tutmalısınız. İşte bu konuda kültür mantarları ön plana çıkıyor. Bu mantarlar, bağırsaklardaki karbonhidrat emilimini durdurmak, şekeri hızlı bir şekilde yakmak ve böylece kilo verme çabalarınızı sabote etmeme konusunda size yardımcı olabilecek bir molekül olan, protein içerir. Günde bir su bardağı kültür mantarı ile kilo vermenizi %50 oranında hızlandırabilirsiniz.

Nane
Bu aromatik yeşil yapraklar, sıcak hava salataları ve içeceklerine, serin bir lezzet verir. Herhangi bir yemeğin içine doğrayacağınız 1 y.k taze nane, gerçekten tok hissetmenize yardımcı olabilir. Nanenin kokusu beyindeki tokluk merkezini uyarır. Ve asıl önemli olan ise bu bir yemek kaşığı nane yalnızca yarım kalori içerir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.