Zamansız Modanın Vazgeçilmez Markası “Misaki”

Misaki Pudra Inci Saat 364 $
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Misaki Pudra Inci Saat 364 $

Modern, yenilikçi ve zamansız modanın tek adresi Misaki… Dünyadaki moda

Misaki Siyah İnci Saat-364 $

akımlarından ilham alan Monaco markası Misaki, pembe, beyaz ve siyah “inci” tasarımlı saatleriyle adeta zamanı durduruyor…

Dünyanın ilk “inci” konseptli markası Misaki, şıklık ve kadınsılığı asil çizgilerde buluşturuyor. Modern çizgiye sahip yaratıcı tasarımlarıyla göz kamaştıran Misaki, Akoya ve Tahiti incisini kullandığı koleksiyonlarıyla fark yaratıyor…

“Masum ve Asil” 2012 Misaki Koleksiyonu…

Misaki incili saatleriyle, çalışan, kendine özen gösteren şehirli kadınların gece ve gündüz şıklığını tamamlıyor. Pembe, beyaz ve siyah incilerden oluşan modern tasarımlı kare saatler sezonun vazgeçilmezi beyaz kristal taşlarla birleşiyor.
Her koleksiyonda yaklaşık 500 çeşit tasarım bulunduran Misaki geniş ürün yelpazesiyle dünyanın en beğenilen inci aksesuar markası oluyor.
Kolye, küpe ve bileklik tasarımlarıyla kadınların inci aksesuarda bir numaralı markası Misaki, mağaza konseptiyle de büyülüyor.
Misaki Akbatı AVM’de büyüleyici mağaza ve koleksiyonlarıyla sizleri bekliyor…

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.