Yüzü daha ince gösteren makyaj!

Yüzü daha ince gösteren makyaj!
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yanaklarınız daha ince görünmesini, yüzünüzün daha seksi bir hale dönüşmesini sağlayacak 6 makyaj tekniği önerimiz var.

Elmacık kemiklerini ön plana çıkaran makyaj teknikerini adım adım öğrenerek daha seksi bir görünüm sağlayabilirsiniz. Uygulayacağınız bu taktiklerle hem ince bir yüze, hem de mükemmel bir makyaja sahip olacaksınız.

Öncelikle elmacık kemiklerinizi ve çene kısmınızı ön plana çıkarmalısınız. Bunun için bir açık, bir de koyu fondötene ihtiyacınız var.

Şimdi yüzünüze en uygun fondöteni uygulayın. Ardından 1,5-2 ton koyu olan fondöteni yumuşatmak istediğiniz bölgelere dokundurun.

Yüzünüzün üst bölümünde kulak kenarınızdan başlayarak alnınızın iki tarafına gölgelemeler yapın.

Şimdi kulak memesinden başlayarak yanak çukurundan buruna doğru kavisli bir gölgeleme yapın. Bu işlem elmacık kemiklerinizi belirginleştirecek ve yüzünüze daha anlamlı bir ifade katacak.

Yuvarlak yüzlerde elmacık kemiği üzerinden yanlara, yani gözün dış ucuna doğru, aşağı bölümde ise yanak çukurunda bir üçgen oluşturacak biçimde sürülmelidir.

Kullanmanız gereken allık bronz olmalıdır. Bu tip yüzlerde dikkatin orta bölüme çekilmesi gerektiği için rujunuz koyu, kaşlarınız ve gözlerinizse çekik olmalıdır.

Yüzü daha ince gösteren makyaj!
Yüzü daha ince gösteren makyaj!

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.