Yüz tipinize göre güneş gözlüğü seçin

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yüz tipinize uygun olan güneş gözlüğünü seçerek daha çekici bir görünüme kavuşabilirsiniz. Gözlük alışveerişinizi yapmadan bu haberi okuyun!

İşte yüz tipine göre güneş gözlüğü seçimi…

Oval Yüz Yapısı

Dengeli olması nedeniyle ideal yüz şekli olarak kabul edilir. Çene alından hafifçe daha dar olup, elmacık kemikleri yüksektir. Oval biçimli, yüzünüzün doğal orantısını bozmayacak çerçeveler seçmelisiniz.

gozluk_9

Yuvarlak Yüz Yapısı

Dolgun, eni ve boyu eşit, çıkıntısız ve köşesizdir. Yüzünüzü daha ince ve uzun gösterecek geniş çerçeveler seçmelisiniz.

gozluk_10

Dikdörtgen Yüz Yapısı

Boyu enine göre daha uzundur. Sert, düz ve belirgin bir çene hattı ve genellikle uzunca bir burun mevcuttur. Yüzünüzün uzunluğunu maskeleyecek, yüzünüzü daha kısa ve geniş gösterecek çerçeveler seçmelisiniz.

gozluk_4b

Kare Biçimli Yüz Yapısı

Geniş bir alın, geniş ve belirgin bir çene ve bunlarla orantılı genişlikte elmacık kemikleri mevcuttur. Yüzün eni boyuna yakındır. Yüzünüzü daha uzun gösterecek ve keskin açılı köşelerini yumuşatacak çerçeveleri deneyin.

gozluk_cf

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.