Yılların Eskitemediği Nicole Kidman ve Güzellik Sırları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hollywood sektörünün yıllardan beri en çok ön planda olan ve en güzel oyuncularından birisi olan Nicole Kidman, ilerleyen yaşına rağmen hala müthiş güzelliğini ve vücudunun diri görüntüsünü muhafaza etme başarısını en net şekilde gösteriyor. Türkiye’de de filmleri en çok sevilen kadın oyuncular arasında yer alan Kidman, güzellik sırlarını açık etti.

Nicole Kidman güzellik sırları aslında bildiklerimizden çok daha farklı değil. Sadece gün içerisinde ne yapacağını, hangi ürünlerin cilde daha iyi etki ettiğini iyi araştırmış. Yaşlılık belirtileri hala olmadığı gibi güzelliği yine herkesten çok daha fazla ve bir o kadar da ilgi çekici diyebiliriz sanırım. Şimdi detaylara inelim.

Nicole Kidman Güzellik Sırları

Ünlü oyuncu, her zamankinden daha fazla kendisine bakıyor ve güzelliği için her türlü detaya daha fazla özen gösteriyor diyebiliriz sanırım. Kısa zaman içerisinde ilerleyen yaşına rağmen ciddi anlamda ön plana çıkan Kidman, şimdi güzelliği hakkında ki özel tüyolar ile PEGAROSE’da.

1# Güneş Kremi Olmazsa Olmaz

Beyaz tenli bir kadın ve her ne olursa olsun cildinin güneşin zararlı ışınlarından çok daha fazla etkileneceğini biliyor. Hal böyle olunca mükemmel cildinin zarar görmemesi için sürekli olarak güneş kremi kullanıyor ve cildinin rengini daima korumasını sağlarken zararlı durumların önüne geçiyor.

2# Makyaj Temizleme Mendilleri Favorisi Hale Geldi

Sürekli makyaj yapma durumunda olduğundan dolayı makyaj temizlemek de bir o kadar önemli. Cildinin mükemmeliyetine özen gösteren Kidman, makyaj temizleme mendilleri dışında kesinlikle farklı bir ürün kullanmıyor ve bu neden dolayısı ile cildi daima kendisini koruyor.

3# Dudak ve Yanaklar için Tek Marka

Güzelliği uzaklarda aramıyor ve çantasından dudakları ve yanakları için sadece tek bir ürünü eksik etmiyor. Benefit Benetint, bu anlamda Nicole Kidman isminin en çok ön planda tuttuğu ve olmazsa olmazlarından birisi haline gelmiş ürünlerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz sanırım.

4# Rujlarda Her Zaman Koyu Kırmızı Favori

Ruj modellerinde her zaman için dudaklarını daha fazla ön plana çıkarma amacı içerisinde olan Nicole Kidman, genellikle koyu kırmızı renkleri fazlası ile tercih ederek sarı saçları ile birlikte tam zıt yönde hareket ediyor ve görsel anlamda da herkesin ilgisini çekmeyi başarıyor. Tercihleri gerçekten inanılmaz.

5# Makyajda Abartıdan Uzaklaşıyoruz

Abartılı makyajdan daima uzak duran ve güzelliğini ön plana koyma amacı içerisinde olan Nicole Kidman, zaman içerisinde organizasyonlarda kullanılan abartılı makyajlardan da kendisini sıyırmış ve bu anlamda en iyilerden birisi haline gelmiş. Duru güzelliğini sergilemekten asla çekinmeyen mükemmel bir kadın.

More from the blog

Jel Tırnağın Artıları Ve Eksileri Nelerdir?

Jel tırnak son dönemlerde oldukça popüler hale gelen bir tırnak uygulaması işlemidir. Ellerin bakımlı ve bir o kadar hoş görünmesine neden olan en önemli...

Kolojen nedir?Kolojen Takviyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Anti-Aging sektör pazarında sıklıkla karşımıza çıkan kolojen insan vücudunda bulunan proteinlerin en büyüğü olup;Kemik,kas deri,kan damarları gibi hemen hemen tüm vücutta bulunmaktadır. Kolojen Vücudumuzdaki Görevleri...

Hasar görmüş cilt ve yaralar için Galebe Onarıcı Krem

Üstün AR-GE gücü ile yeniliklerin öncüsü Uraw, Galebe Onarıcı Kremin özelleştirilmiş formülü ile hasar görmüş cilt ve yaralara çözüm olmaya hazır.  Vücudumuzdaki en büyük organ...

Kore Kozmetik Ürünleri Nelerdir?

Kore kozmetik ürünleri ilk olarak Güney Kore kadınlarının, ardından da tüm dünya kadınlarının memnuniyet duyarak kullandıkları cilt bakım güzellik ürünleridir. Pürüzsüz ve parlak ciltleri...