Yeniçarşım.com’dan Engelsiz-ticaret programına destek

ee-ticaret
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
ee-ticaret

Türkiye’nin en büyük çarşılarından www.yeniçarşım.com Türkiye Beyazay Derneği’nin “ee-ticaret programı”na destek oluyor.   Program ile 600 girişimci engellinin e-ticaret uzmanı olarak yetiştirilmesi planlanıyor. Yeniçarşım.com, program sonunda e-ticaret uzmanı sertifikasını almayı başaran katılımcılara www.yeniçarşım.com’ da ücretsiz mağaza açma imkanı tanıyor.

Kullanıcılara gerçek mağazalardan, 365 gün 24 saat görerek ve deneyerek, güvenli alışveriş sistemi ile alışveriş keyfi yaşatan www.yeniçarşım.com’un destek verdiği ee-ticaret programında,  görme, işitme ve bedensel 600 engelliye uygulamalı olarak toplam 33.600 saatlik eğitim verilecek. Eğitimin sonunda katılımcılar ofis programları, satış, pazarlama ve lokal, global ve sektörel işbirliği alanında donanımlı birer e-ticaret uzmanı olarak sertifika almaya hak kazanacak. Ee-ticaret programının içeriği, eğitim takvimi ve başvuruyla ilgili ayrıntılı bilgi http://ee-ticaret.com adresinden alınabilir.

Engelli e-ticaret programını gönülden desteklediklerini belirten Yeniçarşım.com Genel Koordinatörü Elif Bakiler, söz konusu program sayeindeengelli vatandaşlarımıza yeni bir pencere açacaklarını belirtti. Bakiler, “E-ticareti yaygınlaştıran ve tüccarlar için e-ticaret konusunda eğitici ve destekleyici bir platform olma misyonuyla yola çıkmış yeniçarşım.com olarak ee-ticaret programını gönülden destekliyoruz. Türkiye Beyazay Derneği’nin ee-ticaret programı, engelli vatandaşlarımıza yeni bir pencere açmakla kalmayacak aynı zamanda e-ticaret dünyasına da nitelikli e-ticaret uzmanları kazandıracak.”  dedi.

Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva ise; “Engelliler olarak temel sorunumuz dünyanın bizlere göre tasarlanmamış olmasıdır. E-ticaret ise teknolojinin de yardımıyla engelleri ortadan kaldırıyor ve biz engellilere alışveriş dünyasına girme imkanı tanıyor. Yeniçarşım.com da sadece programımıza destek olarak değil, e-ticaret konusundaki tecrübeleriyle de bize yardımcı oluyor.  600 kişiyi istihdam etme potansiyeli doğuran e-ticaret programımız sayesinde engelli istihdamının çehresi değişecek.” diye konuştu.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.