Yenibiris.com İle İş Bulmak Artık Daha Kolay!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Türkiye’nin en büyük iş ve insan kaynakları sitelerinden Yenibiris.com’un yeni uygulamaları ve yenilenen yüzü sayesinde adaylar için iş bulma süreci çok daha kısa ve kolay bir hale geliyor.

Her zaman yenilikleri takip eden ve onlara ayak uydurarak çağı yakalayan Yenibiris.com, yeni uygulamalarını hayata geçirerek iş arayan adaylara büyük kolaylıklar sağladı. Sitede en göze çarpan ise Türkiye’de sadece Yenibiris.com’da bulunan “Benim Sayfam Modülü” ile “İlan Detay Modülü” oldu.

Yenilenen ve eklenen özellikler

Yenibiris.com’da en önemli özelliklerden biri olan başvuru takip modülü, daha da geliştirilerek kullanıcıların Türkiye’de ilk defa karşılaşacağı “Benim Sayfam Modülü” haline geldi. Bu özellik ile birlikte adaylar özgeçmişlerinin ne zaman incelendiğini ve değerlendirildiğini, başvurdukları ilanların durumunu, işverenlerden gelen mesajlarını en ayrıntılı şekilde takip edebilecekler. Kullanıcıların İK sitelerinde ilk olarak karşılaşacakları diğer bir uygulama olan “İlan Detay Modülü” de adayların aradıkları ilanı incelemeleri sırasında benzer ilanların da yan tarafta görünmesini sağlayacak.

Sayfa tasarımı dahil olmak üzere birçok özelliği yenilenen sitedeki diğer değişikliklerin başında “Hızlı Başvuru Modülü” geliyor. Bu modül sayesinde adaylar yaptıkları arama sonucunda listelenen ilanlara en güncel özgeçmişi ile daha kolay bir şekilde başvuru yapabilecekler. Ayrıca “Yeni Özgeçmiş Güncelleme Modülü” ile adaylar özgeçmişlerini oluştururken aynı zamanda nasıl göründüğünü ve doldurmadıkları alanları takip edebilecekler.

Geliştirdiği yeniliklerle her zaman iş arayan adayların çok daha kolay ve hızlı bir şekilde aradıkları ilana ulaşmaları ve başvuru yapmalarını hedefleyen Yenibiris.com, Türkiye’nin öncü iş ve insan kaynakları sitesi olmaya devam ediyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.