Yeni Dönemin Parlayan Yıldızı: Barış Arduç

tarafından
622
Yeni Dönemin Parlayan Yıldızı: Barış Arduç
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Türkiye’de son dönemin parlayan erkek yıldızlarından birisi olan Barış Arduç, rol aldığı projeler ile birlikte ülkemiz genelinde özellikle genç kızların hayranı olduğu isimlerden birisi olarak dikkat çekti. Dizi ve film projelerinde, moda kataloğu çekimlerinde ya da bu gibi birçok projede yer alan Arduç, kariyerinin doruklarına ise bir film projesi ile tırmanarak fark yarattı.

Deliha filmi ile Gupse Özay’ın başrole taşımış olduğu Barış Arduç, zaman içerisinde bu filmde yer aldığı rol sonrasında Kiralık Aşk dizisi ile yeniden başrol oynama şansını buldu. Elçin Sangu ile mükemmel bir ikili olmayı başaran Arduç, bu dizi ile kariyerinin doruklarına çıktığı gibi bu dizi devam ederken birçok projede de yer aldı.

Barış Arduç Resimleri

Muazzam bir karizma, harika bir vücut ve son derece naif bir erkek. Hal böyle olunca ülkemiz genç kızlarının internet üzerinde en çok araştırdığı isimlerden birisi olarak da dikkatleri çekmeyi başarıyor. Zaman içerisinde katalogların da vazgeçilmez isimlerinden birisi olduğunu söylemek gerekiyor.

Moda organizasyonlarında yer almasa da birçok büyük markanın yüzü olmayı başaran Arduç, reklam filmlerinde de yer alarak kariyerinin üst seviyelere çıkmasını sağlıyor. İşte ülkemizin son dönemde yetiştirdiği en popüler ve trend erkek yıldızlardan birisi olan Barış Arduç ve resim galerisi sizlerle birlikte.