Yazbukey for Vakkorama

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

2000 yılında Yaz Kurhan’ın yarattığı Yazbukey markası, en ilham verici ve en yaratıcı marka olma özelliğini hiç kaybetmedi.

 • Her sezon farklı tasarımaları ile takipçilerini şaşırtmayı başaran Yazbukey, 2013 Kış sezonunda eğlenceli ve birbirinden yaratıcı parçalarını bu kez sadece ve ilk kez Vakkorama için tasarlıyor.

  Petit beurre :Yazbukey Petit beurre kazak ve eşarplarıyla, bisküvi gibi tatli bir ikili tasarladı .. Hem de bunlar şişmanlatmayan bisküviler!

  Wild at Heart: Bu koleksyonda aşk her şeyden önemli, önce birisini hayal edersiniz(imagine), sevdiğiniz size ilham kaynağı (inspiration) olur, onun yanında iken adeta 1 kişi olursunuz (alone together), rüyalarınız gerçekleşir (dream catcher), işte bu kişi ortaya çıkınca: “wild at heart” olursunuz. Mine ile işlenmiş aksesuarlar, elinizdeki oklarla doğru kalbe ulaşacağınız garanti!

  Trompe l’oeil: Yazbukey in en çok çalışmayı sevdiği alan Trompe l’oeil yani desenlerin göz yanılmasıyla farklı formlarda kullanılması. Kazaklar, trompe l’oeil kemer ve yakalarla tamamlanmış kombinlere veya önü kalp şekilli bustiyerlere dönüşüyor.

  Çanta: Vazgeçilmez aksesuarımız bu sezon çok renkli… Rengarenk okul çantalarını andıran, deri eglenceli çantalar sayesinde etrafınıza gökkuşağını getireceksiniz.

  Kışınıza renk katmak için Yazbukey for Vakkorama capsule koleksiyonunu kaçırmayın…

   

  Kaynak:milliyet.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.