Yaza Girmeden Sivilce İzlerinden Kurtulun!

Sivilce İzleri
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yaza girmeden sivilce izlerinden kurtulup temiz ve pürüzsüz bir cilde kavuşmak istiyorsanız eğer sizin için birkaç tavsiyemiz olacak. İşte sivilce izlerinden kurtulmanın yolları.

Sivilce izlerinden kurtulmanın ilk yolu sağlıklı beslenmekten geçiyor. Bol su içerek ve sebze meyve tüketerek sivilce izlerini giderebilirsiniz. Gerekli vitaminleri ve mineralleri karşıladığı için vücut kendini yenileyerek sivilce lekelerini iyileştirecektir. Ayrıca limon suyu cildin hızlı iyileşmesini ve yenilenmesini sağlayacaktır.

Buz tedavisi uygulayarak da sivilce lekelerinden kurtulmanız mümkün. Cildinize buzları bir beze sararak günde 15 dakika sivilceli bölgeye uygulayın.

Günde iki kere uyguladığınız kuşburnu çekirdeği yağı da sivilce izlerinizi geçirecektir. Kuşburnu çekirdeği yağı aynı zamanda yaşlanma geciktirici özelliğe sahiptir. Yani cildiniz gençleşir, kırışıklıklarınız azalır ve cildinize doğal bir renk gelir.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.