Yaz Sona Ermeden Lidyana.com’a Gelin

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yeniliklere açık herkesin en çok tercih ettiği alışveriş sitesi Lidyana.com, kullanıcılarına sıcacık 2013 yazını hatırlatacak çok özel çekimler gerçekleştirdi. Bu çekimlerde mayodan güneş gözlüğüne aksesuardan çantaya kadar yaza damgasını vuran pek çok seçenek sunuluyor.

Geniş ürün yelpazesi ile her zevke ve beğeniye hitap eden, ünlü tasarımcıların ürünlerini bulunduran Lidyana.com modaseverler için özel bir çekim gerçekleştirdi. Yaz sona ermeden güneşin sıcaklığını ve ışıltısını taşıyan ve yaza damgasını vuran parçaların yer aldığı çekimde Lidyana.com ürünlerine profesyonel manken Leonie Bentzinger güzelliği ile hayat verdi.

Şık tasarımların bir araya gelmesiyle oluşan büyüleyici görüntülerde yer alan ürünler Lidyana.com’da satışa sunuluyor. İster tek tek ister set olarak almak isteyeceğiniz ürünleri http://www.lidyana.com/lookbook/index adresinden inceleyebilirsiniz.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.