Yaz Sona Ermeden Lidyana.com’a Gelin

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yeniliklere açık herkesin en çok tercih ettiği alışveriş sitesi Lidyana.com, kullanıcılarına sıcacık 2013 yazını hatırlatacak çok özel çekimler gerçekleştirdi. Bu çekimlerde mayodan güneş gözlüğüne aksesuardan çantaya kadar yaza damgasını vuran pek çok seçenek sunuluyor.

Geniş ürün yelpazesi ile her zevke ve beğeniye hitap eden, ünlü tasarımcıların ürünlerini bulunduran Lidyana.com modaseverler için özel bir çekim gerçekleştirdi. Yaz sona ermeden güneşin sıcaklığını ve ışıltısını taşıyan ve yaza damgasını vuran parçaların yer aldığı çekimde Lidyana.com ürünlerine profesyonel manken Leonie Bentzinger güzelliği ile hayat verdi.

Şık tasarımların bir araya gelmesiyle oluşan büyüleyici görüntülerde yer alan ürünler Lidyana.com’da satışa sunuluyor. İster tek tek ister set olarak almak isteyeceğiniz ürünleri http://www.lidyana.com/lookbook/index adresinden inceleyebilirsiniz.

More from the blog

Enterprise Rent A Car İzmir Araba Kiralama Hizmeti ile Kendinizi Yolculuğun Akışına Bırakın

Bazen bir yolculuğa çıkmak, yolun sizi götürdüğü yere gitmek istersiniz. Bazen de bir tatile çıkmak... Ve bu kez yolunuz İzmir’e düştü. Yolculuğu verimli geçirebilmek, zamanı iyi değerlendirmek...

İdefix indirimleri sayesinde kitap okumak daha hesaplı

Türkiye’de kitap alışverişlerinde en çok tercih edilen platformların başında gelen İdefix indirim ve kampanyalar ile kitap alışverişlerini çok daha ucuza getiriyor.

İşyerlerini Bulmanın Kolay Bir Yolu Var

İş yerlerini Bizpoint'ten bulabilirsiniz. Üstelik bulunduğunuz yere uzaklığını da site üzerinden yaptığınız aramada görebilirsiniz.

Saklama Rehberi

Besinlerin kullanım ömrünü nasıl uzatabileceğinizi biliyor musunuz? Peki ya onları ne kadar uzun bir süre boyunca saklayabileceğinizi? Eğer siz de benim gibiyseniz, birkaç temel...