Yaz Makyaj Trendi: Neon Rujlar!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Tüm neon ve canlı renkler dudaklarımızda baharın gelişini kutluyor!

Baharın en güzel yanı şüphesiz ki tüm neon ve canlı renkleri tereddüt etmeden kullanabilmemiz. Renkler konusunda cesurca davrandığımız bahar aylarında bu yaz da geleneği bozmuyoruz! Tüm neon ve canlı renkler dudaklarımızda baharın gelişini kutluyor!

Pembeler, turuncular, kırmızılar ve fuşyanın tüm tonlarını 2013 ilkbahar yazında rahatça kullanabilirsiniz. Jeanlerle, fişon gömleklerle ve elbiselerle kombinleyeceğiniz bu parlak renkleri hem eyelinerlarla hem de nude bir göz makyajıyla tamamlayabilirsiniz.

Özellikle güneşten hafif bronzlaşmış teninize uyum sağlayacak turuncular ve pembeleri dudaklarınızda kullanarak etkiyi en yüksek seviyeye taşıyabilirsiniz. Moda haftalarında da dikkat çeken parlak dudaklar bu yaz çok revaçta!

Neon ruj nasıl sürülür?

Parlak rujların daha da kalıcı olmasını istiyorsanız, rujunuzu sürmeden önce nemlendirici ile dudaklarınızı nemlendirin ardından transparan pudra uygulayın ve rujunuzu çift kat sürün.

More from the blog

Gelin Makyajı Nasıl Yapılmalıdır?

Gelin adaylarının düğün günü özellikle saç ve makyajlarının en güzel şekilde olmasını ister. Kendilerine ve tarzlarına yakışan bir model seçmeleri için belli kaynaklardan ve kişilerden destek almaktadır....

10 Dakikada Makyaj Nasıl Yapılır?

Hem güzel görünmek isteyip hem de vakti olmayanlara yönelik hızlı ve pratik 10 dakikada makyaj nasıl yapılır? Tüyoları yazının devamında sizler için hazırlandı. Bakımlı görünmek günümüzün olmazsa olmazları...

Makyaj fırçası nasıl seçilir?

Farklı makyaj fırçaları, yeni başlayanlar için ister istemez kafa karışıklığına sebep olabiliyor. Yüz için, göz için ve vücut için onlarca makyaj fırçası bulunuyor.

Yeni Sezonun Güzellik Trendleri Sizlerle

Bugün sizlerle birlikte yeni sezonda karşımıza çıkan ünlülerin güzellik trendleri ile alakalı bilgiler sunacak ve fikir edinmenize yardım edeceğiz. Türkiye genelinde özellikle güzellik konusunda...