Yaz Makyaj Trendi: Neon Rujlar!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Tüm neon ve canlı renkler dudaklarımızda baharın gelişini kutluyor!

Baharın en güzel yanı şüphesiz ki tüm neon ve canlı renkleri tereddüt etmeden kullanabilmemiz. Renkler konusunda cesurca davrandığımız bahar aylarında bu yaz da geleneği bozmuyoruz! Tüm neon ve canlı renkler dudaklarımızda baharın gelişini kutluyor!

Pembeler, turuncular, kırmızılar ve fuşyanın tüm tonlarını 2013 ilkbahar yazında rahatça kullanabilirsiniz. Jeanlerle, fişon gömleklerle ve elbiselerle kombinleyeceğiniz bu parlak renkleri hem eyelinerlarla hem de nude bir göz makyajıyla tamamlayabilirsiniz.

Özellikle güneşten hafif bronzlaşmış teninize uyum sağlayacak turuncular ve pembeleri dudaklarınızda kullanarak etkiyi en yüksek seviyeye taşıyabilirsiniz. Moda haftalarında da dikkat çeken parlak dudaklar bu yaz çok revaçta!

Neon ruj nasıl sürülür?

Parlak rujların daha da kalıcı olmasını istiyorsanız, rujunuzu sürmeden önce nemlendirici ile dudaklarınızı nemlendirin ardından transparan pudra uygulayın ve rujunuzu çift kat sürün.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.