Yataktaki Kraliçe Olmak İçin Ne Yapmalı?

Yataktaki Kraliçe Kitabı
Yataktaki Kraliçe Kitabı
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Her yaştan pek çok kadının ortak bir derdi var. Sevgililerinin veya eşlerinin kendilerine, ilişkinin başında olduğu gibi davranmaması. Hepimiz pek çok kez yaşamışızdır. İlişkiler genelde peri masalları gibi başlar. Toplum hafızasına biriken tüm o romantik dizilerdeki, aşk filmlerindeki ana karakterlerinin arasındaki yüce aşk gibi bir aşkı bulduğumuzu sanırız. Adeta bir anda bir büyü gerçekleşmiştir ve kalpleri birbiri için çarpan iki insanı bir anda etkisi altına almıştır. Hatta bu ani çarpışma nedeniyle insanın erosun varlığına inanası gelir. Günler geçtikçe çiftler birbirlerine daha da yakınlaşmaya başlar. Zamanın çoğu yatakta geçer. Kadın bu mutluluğun bir ömür boyu süreceğine inanmaya başlarken, erkekte çok başka türlü düşünceler hâsıl olmaya başlar. Erkek kendi kendine “yani şimdi ben bir ömür bu kadınla mı olacağım?” sorusunu sorduğu an iş bitmiştir. Büyü hızla bozulur. Yatakta geçen süreler azalır, davranışlar hoyratlaşır, erkeğin bakışlarındaki o kadının yüreğini titreten derinlik kaybolur. Erkeğin eliyle bulutların üzerine çıkarılmış gibi hisseden kadın, adeta oradan birden bire düşerek beton zemine çakılmış gibi hissetmeye başlar. Hikâye tanıdık geldi değil mi? İşte Yataktaki Kraliçe Kitabı bu sorunların altında yatan nedenlere ışık tutuyor. Hatta sorunlara ışık tutmakla kalmıyor, onlara çözümler de getiriyor.

Neleri Yanlış Yapıyorsunuz

İlişkiniz de buna benzer sorunlar yaşandığında, yani büyü bozulmaya başladığında artık erkekten her an sadakatsizlikte bekleyebilirsiniz. Erkekler maalesef ilişkileri konusunda kadınlar kadar emektar olamıyorlar. Büyü bozulduğunda, nedenleri araştırmak ve çözümler üretmek yerine, sorunlardan kaçmaya, hatta çözümü başka kollarda aramaya eğilimli oluyorlar. Bu noktadan sonra da bir kurtuluş yok. Aldatma, ihanet, karşılıklı sarsılan güven ve sonunda mutsuzluk. Buradan bakınca her şeyin suçlusunun erkek olduğu gibi bir algı oluştuğunun farkındayım. Oysa gerçek böyle değil. Bu işte kadının da bir parça suçu var. Her kadının hayali erkeğinin vazgeçilmezi olmaktır. Gözü kendisinden başka hiçbir kadını görmesin ister. Bu imkânsız bir istek değildir. Hatta imkânsız olmanın aksine çok basit yöntemlerle sağlanabilecek bir şeydir. Yataktaki Kraliçe Kitabı bu yöntemlerin üzerinden tek tek geçiyor. Kadınların yaptıkları yanlışları, aslında yapmaları gerekenleri bir bir ortaya seriyor.

Dobra Bir Kitap

Cesur bir anlatım ve doğru tespitlerle sorunlardan kaçmak yerine onların üzerine gidiyor. Bastırılmış kadın cinselliğine dair tüm tabuları bir bir yıkarak, kadınların yatakta daha cesur daha öz güvenli olmalarını teşvik ediyor. Erkeklerinin vazgeçilmezi olmanın yolunun, kabuklarını kırmaktan, gizli arzularını açıkça ortaya dökmekten geçtiğini okuyucusunu sarsarak anlatırken aynı zamanda erkeklerin bir kadından yataktaki gerçek beklentileri konusunda altın değerinde bilgiler veriyor. Benzerlerinden farklı olarak Yataktaki Kraliçe Kitabı, bu beklentilerinin en zor olanlarını bir karşılayabilmek için kadınların yapması gerekenleri ve bunları yapmanın pratik yollarını bir bir açıklıyor. Yataktaki Kraliçe Kitabı adeta “erkekler yatakta ne ister?” sorusunun cevabı niteliğinde.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.