Yatak Aramayın Yataş Arayın

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Konforu, kumaşı, kalitesi, yatak fiyatları… Yatak seçerken pek çok detayı önemsiyorsunuz. Çünkü uykunuzun kalitesini belirleyen büyük güç, biliyorsunuz ki tercihlerinizde saklı. Yılların verdiği güvenle aklınıza ilk gelen marka Yataş Bedding olmasının nedeni de aslında bu. Yataş 1976’dan beri en geniş kitleye hitap eden seçenekleriyle sağlıklı uykular dağıtmaya devam ediyor.

Asıl Soru Şu: “Akşam Rahat Uyudun mu?”

Vaktinizin kesintisiz en uzun süresini uyuyarak geçiriyorsunuz. Siz uyurken bedeniniz çalışmaya devam ediyor. Kendini yeniliyor, hücrelerinizi ve omurganızı onarıyor. Bedeninizin rahata ulaşma çabası gece boyunca sürüyor. Yatak tercihiniz ve birlikte geçireceğiniz 7-8 saatin konforu bu sebeple öne çıkıyor.

Verimli bir uyku kesintisiz olmayabilir. Tabi sebep yatağınız değilse… Uyku saati ve kalitesi çok önemli, bunu herkes biliyor. Bununla birlikte kimse, sadece “bilim insanları öneriyor” diye uykuya vaktinde gitmiyor. Eğer yatak onu çağırıyorsa gidiyor. Bu gerçeği atlamamakta yarar var.

Arkadaşınıza yatılı misafir olduğunuzda sabah ilk önce “rahat uyudun mu?” diye soruluyor. Burada öğrenilmek istenen uykudan çok yatağın rahatlığı oluyor. İster misafir ister ev sahibi olun sabah keyifli uyanıp akşam yorgunluğunuzu atabileceğiniz tek yer yatağınızdır. Konu bu kadar önemliyken doğru yatağı seçmeyi hızlı bir hale getirmemiz gerekmiyor mu?

Kişiye Özel Yataş Yatak

Gece boyunca nasıl uyuduğunuzu tam olarak hatırlamayabilirsiniz. Ama nasıl yattığınızı biliyorsunuz. Yan mı, sırt üstü mü, cenin pozisyonunda mı? Bundan çok daha fazlasını size sizi tanıtarak bulduran bir sistem şeklinde işliyor Smartmatch. Bu sistem sayesinde Yataş, her ayrıntıyı dikkate alarak doğru karar vermenizi sağlıyor. 120 gün boyunca seçtiğiniz yatağı deneme imkanınızın olması seçiminizde rahatlık kazandırıyor.

Biyolojide Hybrid, Teknolojide Hybrid, Uykular da Hybrid

Zero Gravity akıllı bir yay sistemi ile donatılmasıyla farklılık gösteriyor. Vücudunuzun bütün kıvrımlarına hassasiyet gösterdiği gibi, uykudaki hareketlerinize de uyum sağlıyor. Hybrid serisinin Adaptive teknolojisi ile birleştirdiği yatak tasarımı sayesinde uyurken vücut ısınız dengeleniyor. Size de kesintisiz ve güzel bir uyku uyumak düşüyor.

Tek İhtiyacınız Multi Tam Ortopedik Yatak

Yatağın uzun yıllar sorunsuz kullanılmasını sağlayan DHT yay sistemi ile öne çıkıyor Multi Tam Ortopedik Yatak. Yine bunu destekler çift taraflı kullanıma imkan veren kumaş kaplaması ile ortopedik tanımına kalıcı bir isim koyuyor. İç ve kenar destek süngerleri, omurga yapınıza tam destek sağlıyor. Sabahları güne erken fakat uykuya doymuş başlamanızın sebebini omurganızın sağlığına rahatlıkla bağlayabilirsiniz.

Tek ve Çift Kişilik Yatak Ölçü Tabuları Yıkılabilir mi?

Günümüz ev projelerinde ortak alanlar büyürken bireysel alanlar daralıyor. Daha küçük uyku odaları, daha küçük yaşam alanları planlanıyor. Bu durum az ama fonksiyonel eşya ile yaşamayı olanaklı hale getiriyor. Odanız ve uykunuz için seçtiğiniz yatağınızın boyutu da burada devreye giriyor. Yataş Bedding tabuları yıkarak çift ve tek kişilik yataklarda ölçü çeşitliliği sağlıyor. 90 santimden 2 metreye kadar genişlik belirlemenize olanak tanıyor. Bu ayrıcalık ihtiyaçlarınız doğrultusunda karar vermenizi kolaylaştırıyor. Aynı zamanda Yataş yatak fiyatlarına da yansıyor ve her ölçü kendi fiyatını belirliyor.

Söz, Akıllı Teknolojilerin

Tasarım, teknoloji, değişim hız kesmeden devam ediyor. Yapay zekanın hayatımıza öyle bebek adımlarıyla değil de bir çırpıda girdiğini görebiliyorsunuz. Bu aşamada ihtiyacımız olan şey diğerlerinden farklı bakmak, belki de görünmeyeni görüp uygulayabilmekten geçiyor. Bir yatak, bedeninizin isteklerine uykuda cevap verip enerji ve kas sisteminiz de dahil olmak üzere sizin için düşünebiliyorsa, buna akıllı teknoloji deniyor. Yataş 40 yılı aşkın deneyimi ve yenilikçi yaklaşımının bir parçası akıllı teknolojilerle, sağlıklı uykulara kaynak olmaya devam ediyor.

https://www.yatasbedding.com.tr/yataklar sayfasına girerek Yataş’la iyi bir uykuyu garantileyin.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.