Yarım saatte yağ yakmak için 20 yöntem

Yarım saatte yağ yakmak için 20 yöntem
Yarım saatte yağ yakmak için 20 yöntem
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Yağ yakmak için aslında ağır antrenmanlar yapmanız şart değil. Günlük yaşamınızda gerçekleştirdiğiniz her aktivite size yağ yaktırır. Bu önerilerle yağ yakmak çok daha kolay olabilir.

1- Ev temizliği

Evinde yapacağın ciddi bir temizlik, gerçek anlamda yağ yakmanı sağlayabilir. Camları da silersen ne ala. Müziği aç ve yağ yakmaya başla!

2- Sandalye yerine pilates topu

Ofiste ya da evde sandalyede oturmaktansa pilates topu tercih et. Böylece merkez bölgeni ve sırt kaslarını çalıştırmış olacaksın.

3- İşe yürüyerek git

Oldukça basit bir çözüm. Sabahları yapacağın tempolu bir yürüyüş ile yüzlerce kalori yakabilir ve metabolizmanı ateşleyerek gün boyu enerjik kalabilirsin.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Bilimselliği kanıtlanmış 6 Göbek Eritme Yöntemi

4- Merdiven kullan

En sık duyduğun yağ yakma yöntemlerinden birisi, asansör ya da yürüyen merdiven yerine normal merdiven kullanman. Çünkü metabolizmanın buna gerçekten ihtiyacı var!

5- Yemek pişirmek

İster inan ister inanma, yemek pişirmek oldukça faydalı bir egzersiz. Ayakta durmak ve sürekli hareket etmek metabolizmanı hızlandıracaktır. Sağlıklı yiyecekler hazırlaman, kazancını ikiye katlayacak!

 

Haberimizde ilerlemek için aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan ilerleyin.

1
2
3
4
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.