Yağ yakıcı doğal meyve suları

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Diyet programınızı destekleyecek ve daha hızlı kilo vermemizi sağlayacak doğal meyve suları…

Düzenli bir beslenme programı ve egzersizin kilo vermede esas kurallar olduğunu biliyoruz. Ancak diyet yaparken metabolizmanızı güçlendirecek ve yağ yakımını kolaylaştıracak besinler de tüketmeniz gerekiyor.

Evde kolayca hazırlayabileceğiniz bu meyve sularını tüketirken şeker ve tatlandırıcı eklememeye özen gösterin.

İşte hem kalorisi düşük hem de birbirinden lezzetli doğal meyve suları…

 

Kızılcık suyu

Kızılcık, antioksidan bakımından zengin bir meyvedir. Kızılcığın içeriğindeki antioksidanlar, vücutta yağ oluşumunu azaltır ve kilo vermeyi kolaylaştırır. Metabolizmayı ve sindirim sistemini de güçlendiren bu meyve, kilo vermek isteyenler için mükemmeldir.

image001

Nar suyu

Nar, yüksek oranda lif içerir ve tüketildiğinde uzun süre tokluk hissi sağlar. Antioksidan zengini bir meyve olan nar, bağışıklık sistemini güçlendirir ve başarılı bir şekilde kilo vermeyi kolaylaştırır.

Limon suyu

Kilo vermek ve hızlı yağ yakmak istiyorsanız limon suyunu en yakın dostunuz haline getirin. Sabah uyanır uyanmaz aç karnına içeceğiniz limon suyu, vücudunuzdan toksinlerin atılmasına ve hızlı kilo vermenize destek olur. Limon suyunu sade içemiyorsanız suyla karıştırarak için.

limonsuyu

Havuç suyu

Havuç suyu, yüksek miktarlarda kalsiyum, potasyum, magnezyum ve betarakotenin yanı sıra, A, C K B1, B3 ve B6 vitaminlerini içerir. Zengin bir antioksidan deposu olan havuç, metabolizmayı güçlendirir ve kilo vermeyi kolaylaştırır. Bağışıklık sistemini de kuvvetlendiren bu mucize besin sizi hastalıklara karşı korur.

havucsuyu

Altın çilek suyu

Altın çilek meyvesinin suyu en az portakal kadar tatlıdır. Yüksek miktarda C vitamini içeren meyvelerden olan altın çilek, kilo vermeyi kolaylaştırır. Metabolizmayı güçlendiren altın çilek, vücutta yağ oluşumunu da engeller.

Yağ yakıcı doğal meyve suları
Yağ yakıcı doğal meyve suları

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.