Vücut tipinize göre kıyafet hileleri!

Elizabeth Hurley
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kadınların en büyük hatası vücut tiplerine uygun giyinmemek. Moda olan parçalara kapılıp size yakışmadığı halde giymeye çalışmayın.

Özellikle özel gecelerde, davetlerde ve düğün gibi organizasyonlarda günler öncesinden düşünüp çoğu kez yanlış tercihler yapmışızdır. Kendinizi en rahat hissettiğiniz en doğru parçaları vücut tiplerine göre inceliyoruz.

Kalçanızı saklamak istiyorsanız

Jordin Sparks

Kalçanızı saracak parçalardan kaçının. Jordin Sparks’ın seçiminde olduğu gibi belden itibaren katlı ve büzgülü bir elbiseyi deneyin. Emin olun elbisenin detaylarının içinde rahatsız olduğunuz bölgeniz kaybolacak.

Kollarınından şikayetçi olanlar…

Minka Kelly

Uzun kollu elbiseler sizin için! Hem daha duru bir görünüm sağlıyor hem de istedğiniz silüete kavuşturuyor.

Minka Kelly’nin seksi ve yumuşak V yaka elbisesinin kolları şifondan ve upuzun. Kol kısmınızdaki sarkmalardan ya da kaslı görünümden şikayetçiyseniz böyle bir çözüm oldukça pratik.

Vücut kıvrımlarını öne çıkarmak için…

Eva Longria

Eva Longria’ya hayranız! Doğru kıyafet seçimleriyle her zaman göz alıcı. Streç payetli bu elbisesi Longria’nın vücudunu sarmış ve en güzel kadınsı kıvrımlarını ortaya çıkarmış.

Minyon tipler için öneri

Rachel Bilson

Rachel Bilson küçük dev starlardan. Zayıf ve narin vücuduna hareketli, katlı ve fırfırlı bir parça seçmiş. Buruşuk ve kabarık görünümlü elbise minyon tipli Bilson’a çok yakışmış.

Bacaklarınızın uzun gözükmesini istiyorsanız

Payetli şortları öneriyoruz. Selena gomez’in payetli şortu ve üzerine giydiği bol kesim ipek bluzu tüm dikkati düzgün bacaklarına çekiyor. Bacaklarınıza güveniyorsanız, onları göstermekten çekinmeyin.

Gizli seksi bir görünüm için

Gizli seksi bir görünüm

Seksilik sadece dekoltelerle sağlanmıyor efendim. Önemli olan doğru parçada doğru yerlerin belirginliğini bulmak ve gizli dokunuşlarla cezp edici olabilmek. Göğüs, omuz, bel veya sırt bölgelerindeki dozunda kesikler seski olmanız için yeterli.

Boyunuzu göstermemek için

Charlize Theron
Charlize Theron

Uzun boylu kadınlar bu öneri özellikle sizin için. Mini dantel bir elbise deneyin. Charlize Theron’un elbisesiyle vintage ve narin bir görüntü sağlayacağınız garanti. Bu elbiseler birçok vücut tipi için de geçerli ve yerinde bir tercih.

Seksi görünmek için…

Elizabeth Hurley
Elizabeth Hurley

Elizabeth Hurley’nin harika görüntüsüne kavuşmayı deneyin. Nasıl mı? Straplez vücut hatlarını toparlayan diz hizası bir parçayla bu mümkün.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.