Vücut tipine göre jean pantolon seçimi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jean pantolonlardan vazgeçemeyen kadınlar için her vücut tipine uygun modelleri inceliyoruz. Size en iyi hangi model gider peki?

En rahat hissettiğiniz, giyince hem şık hem spor bir görünüme kavuşabileceğiniz giysiniz hangisi? Jean pantolon diyen kadınları duyar gibiyiz. Evet,kadınların erkekler gibi en sevdiği pantolonlar ‘jeanler’.

Peki moda olan jeanleri herkes giyebilir mi? Kıvrımlı vücuda en iyi giden model hangisi? Bol paçaları nasıl giymeliyiz? Ya da büyük kalçaları kamufle etmek için nasıl bir model seçmeliyiz? Bunların cevabı haberimizde!

Kalçalarınız genişse

Kalça kısmınız genişse skinny pantolonlardan ve yüksek belli kıyafetlerden kesinlikle kaçının. Koyu renk ve hafif streç özelliği olan bol paça pantolardan alın.
39626
Arkada küçük cepleri olan pantolonları seçmeyin. Çünkü o küçük cepler pantolonu giydiğinizde popo kısmınızı daha geniş gösterir.

Bacaklarınız kısaysa

Alt kısmı hafif geniş düz kesim pantolonları tercih edin. Kısa kesim ve bol bluz kombinlerini giymeyin.
39627
Pantolonun içine soktuğun bluzlar bel kısmınızı keser bunu unutmayın. Alt kısmı hafif geniş pantolonlar bu vüzut tipi için doğru tercih olacaktır. Bu model jeanleri kısa ceketlerle giyin.

İnce beli olanlara

Düşük bel ve topuklu ayakkabıyla giyeceğiniz ispanyol paça pantolonları alın. Yüksek belli modellerden ve çevresindeki detaylardan uzak durun.

Bele ince ve nötr bir kemer takabilirsiniz.
39628
Uzun skinny pantolonlar belinden rahatsız olanlar için de kamufle edici ideal parçalar. Boyfriend jeanlerse hafta sonu için diğer alternatif seçimler.

Kıvrımlı vücudunu olanlar

Kalça kısmı hafif streç ve bacak kısmı hafif genişleyen modelleri seçin. Böylelikle kalçalarınız fit durabilir ve dokuma bir ceketle kombinlediğinizde şık bir silüet yaratabilirsiniz.
39631
Düşük belli modellerden kaçının, çok tayt gibi olan skinny jean pantolonlardan da! Koyu yıkamalı pantolonların bacakları daha ince gösterdiğini hatırlatalım. Pantolonların en detaysız olanlarını seçin, özellikte kalça kısmındaki ceplerden bahsediyoruz.

Kısa boyluysa

Klasik modelleri giymeyi deneyin. Bacak kısmı geniş ve düz gelen jeanlerden alın.
39632
Uzun pantolonları topuklu ayakkabıyla da giymemeli. Skinny pantolon modellerini giyeceğiniz zaman kısa bluzları bizce unutun!

Maskülen stili olanlar için

Paçalara doğru daralan modeller maskülen stili sevenler için ideal. Sizce nasıl olmuş?
39633
Kıvrımlı bir vücut tarzı olanlar bol modellerden kesinlikle kaçınmalı. Bu pantolonları büyük ve detaylı kemerlerle kullanabilirsiniz. Bluzunu pantolonun içine kıvırarak kombinleyebilirsiniz.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.