Vücut sıfırlama diyeti ile yağlarınızı sıfırlayın!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Son dönemin popüler diyetleri arasında yer alan Vücut Sıfırlama diyeti size tanıdık gelebilir.

Vücut sıfırlama diyeti New York Times’ın en çok satan yazarlarından ve New York’un en popüler spor eğitmenlerinden biri olan Harley Pasternak’ın geliştirdiği zayıflama yöntemi büyük ilgi görüyor.

Pasternak, Vücut Sıfırlama diyetinin metabolizmanızı yeniden başlatarak kilo kaybına yatkın bir zemin hazırladığını belirtiyor. Metabolizmanızı sıfırlayarak yalnızca 15 gün içerisinde vücudunuzda büyük bir değişim görebiliyorsunuz ve tüm bu değişiklik için çılgınlar gibi spor yapmanıza da gerek yok!

Sizler için tüm son günlerde tüm dünyanın ilgisini çeken “Vücut Sıfıtlama” diyetini araştırdık. İşte vücut Sıfırlama diyetinin püf noktaları…

Besin takviyeleri üreten bir firma olan Healthspan’in direktörü Ravhel Hipkiss, Vücut Sıfırlama Diyetinin detokslara ve hızlı kilo verdiren şok diyetlere karşı harika bir alternatif oluşturduğunu söylüyor.

Vücut Sıfırlama Diyeti, “Öğün değiştirme” diyetlerinin geliştirilmiş bir versiyonu, Bu diyette 3 x 5 şeklinde uygulanıyor ve yalnızca ilk 5 günlük evresi smoothielere dayanıyor. Smoothieler taze meyve ve sebzelerden yapıldığı için sağlıklı bireylerde hiçbir komplikasyona sebep olmuyor.

Vücut sıfırlama diyeti temel olarak sağlığınızı ve dış görünüşünüzü yeniden yükleyecek.

Vücut sıfırlama diyetinde kendinizi aç bırakmak ya da aşırı yemek yemek gibi bir uygulama değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.