Vücut hatları lazer liposuction ile ortaya çıkıyor

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Heykelsi bir vücudu kim istemez ki? Vücudumuzun çeşitli bölgelerinde kendini belli eden ve zamanla yağların toplanarak selülit görüntüsüne de yol açtığı orantısız vücut hatları estetik müdahaleler sayesinde mücadele etmeniz gereken bir sorun olmaktan çıkıyor.

 

Vücudumuzdaki yağ hücreleri tıpkı balın peteği gibidir. İçleri yağ dolduğu zaman genişler ve azaldığında büzülmeye başlarlar. Yağ fazlası ise vücudun bazı bölgelerinde ceplere, çöküntülere, girintilere sebep olabilir. Fazla kilo sağlıksız beslenmenin başlıca neden olduğu bu vücut konturünde oluşan dengesizliklere de yol açıyor.

 

Lazer liposuction veya Liposuction yardımıyla vücudun belli bölgelerindeki fazla yağlar alınarak vücudunuza istediğiniz şekli vermek günümüzde başvurulan en sık yöntemlerden biri.  Ancak her bölgenin ihtiyaçları farklı olduğundan orantılı bir vücuda sahip olmanızı sağlayacak dengelemeyi yapar.

 

Lazer Liposuction yardımıyla müdahale edilebilecek bölgeler:

 

–       Karın bölgesi

–       Basen

–       Sırt yağları

–       Popo

–       Kollar

–       Bacak içi

–       Diz kenarları

–       Ayak bilekleri gibi alanları içerir

 

Op. Dr. Güncel Öztürk
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.