Visco Yataklar En İyi Uyku Deneyimini Sunuyor

5.00 avg. rating (97% score) - 2 votes

Yatsan kurulduğu günden buyana uyku ve yatak teknolojilerinin öncü markalarından biri olmayı kendine hedef biliyor. Her daim sayısız yeni teknolojiyi bünyesine katan Yatsan, müşterileri için en iyi uyku deneyimini sağlamaya çalışıyor.

Geride bırakılan her gün yeni bir seviyeye ulaşan uyku ve yatak teknolojilerinin sağlıklı ve ortopedik en yeni ürünlerinden biri olan visco yatak teknolojisi, kas ve eklem ağrılarınız için en iyi çözümlerden biri. Bu tip yataklar vücudunuzun ağırlığına göre yatış şeklinizi algılayarak ona göre biçimlenir ve siz yatağa uyguladığınız baskıyı kaldırdığınızda özel tasarımı ve malzemesi sayesinde eski haline geri döner.

Sadece eklem ve sırt ağrılarınız için değil aynı zamanda rahatlatıcı etkisi sayesinde kan dolaşımınızı rahatlatarak uyku kalitenizi yükseltir. Yorgun kalktığınız günler geride kalacak ve artık her gün zinde ve dinlenmiş olarak uyanacaksınız. Visco yataklar sayesinde günün stres ve yoğunluğu uyku esnasında azalacak ve rahatsız dönme hareketlerinizi azalarak uykunuzu daha iyi bir şekilde alabileceksiniz.

Visco elastik malzeme vücudunuzun ve üzerine baskı uyguladığınız her hangi nesnenin şeklini alacak bu sayede rahat bir uyku çekerek eski uykusuz günlerinizi unutacaksınız. Ayrıca oldukça dayanıklı olan visco yataklar uzun yıllar boyunca kalitesini kaybetmeden güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Ayrıca çiftler için geçerli bir durum olan yaylı yatağın gittikçe farklı bir eğime sahip olması ve bunun sonucunda yatak içerisinde yuvarlanma eylemi akıllı visco süngeri için geçerli değildir. Yay sistemi kullanılmadığı için rahatlıkla üzerine uzanan kişinin vücut şeklini alan yatak sizi en konforlu şekilde sarıp sabitleyecektir. Vücudunuz ve yatak arasında baskı noktaları uyku kalitenizi önemli ölçüde etkiler. Yüzeye olan temasınız ne kadar azsa uyguladığınız basınç da bir o kadar düşük olacaktır. Visco yataklar yüzeye uyguladığınız basınç noktalarını azaltarak basıncı önemli ölçüde azaltır ve bulutların üstünde uyuyormuşsunuz gibi bir his yaratır.

Bunun yanı sıra kışları vücut ısınızı korurken yazları vücudunuzu serin tutar. Bu durum da uyku kalitenizi artıran önemli etkenlerden biridir.

Micro organizmalar ve alerjenler konusunda da en güçlü ve güvenilir yatak tipi olan visco, anti bakteriyel özelliğe de sahiptir.

More from the blog

Daha Sağlıklı Olmak için Yiyebileceğiniz 7 Kuruyemiş

Kuruyemişler protein, sağlıklı yağlar ve antioksidanlarla dolu sağlıklı atıştırmalıklardır. Dengeli bir beslenmede meyve, sebze ve kepekli tahıl yemenin yanı sıra, mükemmel bir ara öğün...

Bayramda alternatif tatlı: Soğuk baklava

Soğuk baklava, bayramda büyük rağbet görüyor. Pandemi öncesine göre satışlar yüzde 60 oranında arttı.

“Yiwu Çin Ticaret Şehri” markası New York Times Square’de tanıtıldı

Çin'in 5 Kasım'daki 2. Uluslararası Uluslararası İthalat Fuarı'nın açılış gününde, “Yiwu Çin Ticaret Şehri” markası New York'taki Times Square'de tanıtıldı ve dünyanın dört bir...

Bir Fincan Kahve, Bir Yudum Mutluluk

The Mill kahve severlerin dünyasına, dumanı üstünde tüten sıcak ve içten bir gülümseme vaadiyle merhaba diyor.