Victoria’s Secret’tan yeni bir parfüm

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Nasıl hissediyorsunuz kendinizi? Seksi, flörtöz ya da şakacı hatta çiçek açmış gibi neşeli? Belki de bütün bu duyguları aynı anda yaşamayı sevenlerdensiniz? İşteVictoria’s Secret’tan sizi yansıtan yepyeni ve çok özel bir koku: “Victoria’s Secret Bombshell in Bloom”

Sonsuza kadar flörtöz… Her zaman seksi… Bazen de şakacı… Tıpkı sizin gibi… “Bombshell in Bloom”, pembe frezya ve nilüfer gibi yumuşak çiçeklerin kombinasyonundan oluşuyor… Daha parlak ve berrak bir koku için de kırmızı elma gibi meyvemsi notaların üzerine katmanlanmış çekici, seksi ve çok özel bir koku.

“Victoria’s Secret Bombshell in Bloom”ın özel tasarım şişesinde öne çıkan çiçek figürüne de bayılacak ve şakacı yanınızı ortaya çıkaracaksınız… “Bombshell in Bloom”un etkisinin daha uzun süreli kalıcı olmasını arzu ederseniz Bombshell in Bloom vücut losyonu ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz.

İşte bu iddialı parfümün künyesi…

Koku Tipi: Çiçeksi

Koku Notaları: Pembe frezya, kırmızı elma, nilüfer…

Koleksiyon:

Eaude Parfume (50 ml): 175 TL

Eau de Parfume (100 ml): 215 TL

Vücut spreyi (250 ml): 79 TL

Vücut losyonu (200ml): 65 TL

Koku yüzüğü (20 ml): 114 TL

Küçük vücut spreyi (75 ml): 49 TL

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.