Victoria’s Secret’ın “İnanılmaz” Sütyenleri

Candice Swanepoel ve Adriana Lima
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Victoria’s Secret models Lily Aldridge, Erin Heatherton, Adriana Lima, Candice Swanepoel, ve Chanel Iman attend the Victoria’s Secret debut of the New ‘Incredible’ Bra at Victoria’s Secret, SoHo on Mart 1, 2011 in New York. Fotoğraf: Victoria’s Secret

Victoria’s Secret Melekleri Lily Alridge,Erin Heatherton, Adriana Lima, Candice Swanepoel ve Chanel Iman bizzat ellerinde Victoria’s Secret’ın yeni harikası olan “Incredible” isimli sütyenleri tanıttı.

Reklamında, şimdiye dek yapılan en rahat ve muhteşem sütyen olarak lanse edilen Victoria’nın yeni harikası “Incredible” için “alt tarafı bir sütyen için bu ne ihtişam” diyemesemde uzun bacaklı ve renkli renkli mini elbiseler giyen Victoria’nın melekleri için gerçekten aldıkları milyon dolarların hakkını veriyorlar diyebilirim.Bu sütyenler en çok satan ürünüymüş Victoria’nın.

Victoria’s Secret models Lily Aldridge, Erin Heatherton, Adriana Lima, Candice Swanepoel, and Chanel Iman attend the Victoria’s Secret debut of the New ‘Incredible’ Bra at Victoria’s Secret, SoHo , Mart 1, 2011 in New York. Fotoğraf: Victoria’s Secret

Sütyenin özelliği ise ayarlanan askıları ve pürüzsüz bantları.Bu sebeplerden, Victoria’s Secret “Incredible” sütyeni için sahip olacağınız en rahat sütyenin bu olduğunun sözünü veriyor.Unutmadan ayrıca “Incredible” isimli birde parfüm çıkartmışlar.

 

Candice Swanepoel ve Adriana Lima

Bu sütyenler ne kadar “İnanılmaz” bimiyorum fakat emin olduğum bir şey varsa o da Victoria’s Secret’ın dünyanın en güzel mankenlerine ve tasarımcılarına sahip olduğudur.

İşte “inanılmaz sütyen”in reklam filmleri ve kamera arkası.Buyrun birde kendi gözlerinizle izleyin…

 


ve kamera arkasında mankenlerin sunumuyla “Incredible”…

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.