Victoria’s Secret’ın “İnanılmaz” Sütyenleri

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Victoria’s Secret models Lily Aldridge, Erin Heatherton, Adriana Lima, Candice Swanepoel, ve Chanel Iman attend the Victoria’s Secret debut of the New ‘Incredible’ Bra at Victoria’s Secret, SoHo on Mart 1, 2011 in New York. Fotoğraf: Victoria’s Secret

Victoria’s Secret Melekleri Lily Alridge,Erin Heatherton, Adriana Lima, Candice Swanepoel ve Chanel Iman bizzat ellerinde Victoria’s Secret’ın yeni harikası olan “Incredible” isimli sütyenleri tanıttı.

Reklamında, şimdiye dek yapılan en rahat ve muhteşem sütyen olarak lanse edilen Victoria’nın yeni harikası “Incredible” için “alt tarafı bir sütyen için bu ne ihtişam” diyemesemde uzun bacaklı ve renkli renkli mini elbiseler giyen Victoria’nın melekleri için gerçekten aldıkları milyon dolarların hakkını veriyorlar diyebilirim.Bu sütyenler en çok satan ürünüymüş Victoria’nın.

Victoria’s Secret models Lily Aldridge, Erin Heatherton, Adriana Lima, Candice Swanepoel, and Chanel Iman attend the Victoria’s Secret debut of the New ‘Incredible’ Bra at Victoria’s Secret, SoHo , Mart 1, 2011 in New York. Fotoğraf: Victoria’s Secret

Sütyenin özelliği ise ayarlanan askıları ve pürüzsüz bantları.Bu sebeplerden, Victoria’s Secret “Incredible” sütyeni için sahip olacağınız en rahat sütyenin bu olduğunun sözünü veriyor.Unutmadan ayrıca “Incredible” isimli birde parfüm çıkartmışlar.

 

Candice Swanepoel ve Adriana Lima

Bu sütyenler ne kadar “İnanılmaz” bimiyorum fakat emin olduğum bir şey varsa o da Victoria’s Secret’ın dünyanın en güzel mankenlerine ve tasarımcılarına sahip olduğudur.

İşte “inanılmaz sütyen”in reklam filmleri ve kamera arkası.Buyrun birde kendi gözlerinizle izleyin…

 


ve kamera arkasında mankenlerin sunumuyla “Incredible”…

 

More from the blog

Tesettür abiye ve Mezuniyet elbiseleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Eğitim öğretim yılının son ayına girmekle beraber hem lise hem de üniversite öğrencilerinde mezuniyet hazırlıkları son gaz devam etmektedir. Mezun öğrenciler için oldukça önemli...

Ferace Çeşitleri Hangi Hava Şartlarında Giyilebilir?

Giyim konusunda ve bu alanda en çok ön plana çıkan giysi modelleri arasında ferace ürünlerini söylemek mümkündür. Zira bu dış giyim modelleri bir yıl...

Soğuk Rüzgarların Ötesinde Bir Tarz Yaratmak: Yeni Nesil Erkek Mont Modelleri

Popüler markaları değerlendirebilir, her zaman için bu alanda adını duyurmuş olan erkek mont modelleri arasında yeni sezon ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Şık Kap Modelleri Modanoiva’da

Kış soğuklarında en çok giyilen dış giyim parçalarından olan tesettür kap modelleri bu sezon da farklılık yaratmaktadır.