Victoria’s Secret meleklerinden ilham alın

tarafından
99
Victoria’s Secret meleklerinden ilham alın
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yaz stiliniz için Victoria’s Secret’ın tanınmış meleklerinden esinlenmeye ne dersiniz? Görünüşünüzü yenileyecek küçük fakat tesirli tüyoları sizin için yazdık.

İşte, meleklerden 3 değişik tavsiye…

Adriana Lima’nın ıslak görünümlü makyajı

Islak görünümlü makyaj, 2014 sezonun vazgeçilmez güzellik trendlerinden biri. Cilde ışıltılı bir görüntü katan bu makyaj türünün püf noktası, elmacık kemikleri, burun üstü ve göz kapaklarını aydınlatıcı ile vurgulamak. Adriana’nın bu seçimi 2014 yazı için mükemmel bir seçim olacak gibi görünüyor, ne dersiniz?

adriana451

Alessandra Ambrosio’nun hasır şapkası

Plaj stilinin vazgeçilmezi olan hasır şapkalar, artık sokak modasında da sıklıkla kullanılıyor. Değişik formlarda bulabileceğimiz pek çok hasır şapka, bu sezon da renkli ayrıntılar ve aksesuarlarla stilimizin bitiricisi olmaya aday. Alessandra Ambrosio’nun hasır şapkasını basic beyaz tişörtü ile bitirdiği bu stili, yaz günleri için oldukça kullanışlı ve rahat bir alternatif.

hasirsapka

Erin Heatherton’ın ışıltılı dudakları

Yaz makyajlarında abartıdan uzak durmak her vakit birinci kaidemiz. Cildimizi koyu renklerle boğmak yerine rahat ve ışıltılı tonlarla taze bir görünüm ele geçirebiliriz. Erin Heatherton’ın uçuk pembe dudak parlatıcısı ve hafif rimel sürülmüş kirpikleri size yaz makyajı için ilham verebilir.

Chopard-presente-en-el