Victoria’s Secret meleklerin güzellik sırları!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Victoria’s Secret modellerinin güzelliği herkesi büyülüyor.

Ünlü iç çamaşırı markasının podyumunda boy gösteren modeller, kusursuz vücutlarının yanı sıra muhteşem güzellikleriyle de dikkat çekiyor.

Markanın özdeşleştiği dalgalı parlak saçların nasıl yapıldığı , masum bakışları ortaya çıkaran makyaj uygulamaları ve egzersiz sırları çoktan keşfedildi bile.

Sizler için Victoria’s Secret’ın güzellik uygulamalarının kusursuzluğunun kaynağını araştırdık. İşte en ince ayrıntılarıyla Victoria’s Secret güzellik uygulamaları!

Vücut Kapatıcısı

Victoria’s Secret meleklerinin vücut hatları kadar ciltleri de kusursuz çünkü vücutlarında oluşan kızarıklık, sivilve ve doğum izi gibi kusurları vücut kapatıcısıyla gizliyorlar.

Özellikle kıyafetinizden belli olan kızarıklık ve sivilce gibi sorunlarınız varsa giyinmeden önce uygulayacağınız vücut kapatıcıları oldukça işinize yaracak.

Lazer Epilasyon

Sürekli olarak pürüzsüzlük peşinde olmak, tüylerinizi kontrol etmek gerçekten pek kolay değil. Tüm resimlerde ve podyumda vücutlarında tek bir tane tüy bile göremediğiniz modellerin bir çoğu lazer epilasyona başvuruyor.

Ağda, jilet ve tüydökücü gibi yöntemlerde uzun vadeli sonuç alabilseniz de batık ve kızarıklıklarla karşılaşma pek hoş olmuyor.

İstenmeyen tüylerden başarılı bir şekilde kurtulmak için uygulama yapmadan önce vücudunuza peeling uygulayabilirsiniz.

Düzenli aralıklarla tüylerinizden kurtulmayı alışkanlık haline getirirseniz köorkunç sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Bronzlaştırıcılar

Victoria’s Secret modellerinin en büyük güzellik sırlarından biri bronzlaştırıcılar!

Sürekli objektiflerin odak noktasında olan modeller 4 mevsim bronz bir tene sahip. Ünlü iç çamaşırı defilesine çıkmadan önce airsprey yöntemiyle tüm vücutlarına bronzlaştırıcı uygulanan modeller sürekli olarak bronzlaştırıcı kremler kullanıyor.

Ciltteki kusurlar bronzlaştırıcının etkisiyle daha az görünüyor ve böylece kusursuz bir görünüme sahip oluyorlar.

Siz de bronzlaştırıcı kremler kullanarak meleklerin bronz ve kusursuz tenine sahip olabilirsiniz.

48043

Cilt Bakımı

Victoria’s secret modeler oldukça kusursuz görünen ciltlere sahip. Daha önce modellerin bronzlaştırıcı losyonlar kullandığından bahsetmiştik. Peki genellikle cilde uygulanan bu bronzlaştırıcı ürünler, nasıl bu kadar doğal bir görünüm veriyor?

İşin sırrı cilt bakımında. Cildinizi ölü hücrelerden arındırmayı ve nemlendirmeyi ihmal etmeyin. Böylece kullandığınız bronzlaştırıcı cildinize daha fazla nüfuz edecek ve daha doğal bir ten rengine kavuşacaksınız.

Bronzlaştırıcınızı dizlerinizin üzerine, dirseklerinize ve diğer eklemlerinize sürmeyi unutmayın. Aksi halde dengesiz bir cilt rengine sahip olabilirsiniz.

48045

Selülit Kremleri

İnanılmaz ama gerçek Victoria’s Secret modellerinin bile selülit problemi var!

Victoria’s Secret modelleri düzenli olarak vücut sıkılaştırıcı selülit kremlerinden kullanıyor.

Tek bir uygulamada selülit görünümünü gidermese de uzun vadeli kullanımla etkisini gösteren bu kremlerden siz de uygulayabilirsiniz.

48046

Makyaj Hileleri

Yüz makyajında kontür uygulamasının nasıl yapıldığını artık çok iyi biliyoruz. Açık ve koyu tonlarla uygulanan makyaj sayesinde yüz hatlarımız belirginleşirken, gözümüze hoş görünmeyen kusurlarımızı gizleyebiliyoruz.

Peki aynı uygulamayı vücudunuza dener misiniz?

Victoria’s Secret melekleri vücut hatlarını belirginleştirmek için kollarına ve bel bölgelerine ten renklerinden 3 ton koyu bir fondöten uyguluyor.

Böylece kolları daha kaslı ve formda görünürken, bel bölgesi daha ince görünüyor.

48048

Takma kirpikler seksi bakışların en büyük sırrı!

Eğer kirpiklerinizin doğal halini beğenmiyorsanız, etkileyici kakışlar yaratmak için takma kirpikleri kullanabilirsiniz.

Victoria’s Secret kataloglarına poz verirken masum ve seksi bakışlarıyla poz veren modellerin hepsi takma kirpik kullanıyor!

Tek yapmanız gereken kirpik çizginizin hizasına takma kirpik uygulamak ve rimel sürmek.

Güzellik ve estetik merkezlerinde kalıcı takma kirpik uygulamaları hakkında da bilgi alabilirsiniz!

48050
Victoria’s Secret meleklerin güzellik sırları!

 

Dünyanın en güzel kadınları olarak bilinen Brezilyalı kadınlar, güzellik sırlarını nesilden nesile aktarıyorlar. Bu sırları keşfetmeye hazır mısınız?

Brezilyalı kadınlar ve güzellik sırları!

Şu sıralar Coldplay’in solisti Chris Martin ile olan evliliğini bitirmesi ile gündemde olan Gwyneth Paltrow, bilinmeyen güzellik sırlarını açıkladı.

Gwyneth Paltrow’un Güzellik Sırları

Bal, sağlığımız kadar cildimize de faydalı… İşte balla gelen 10 güzellik sırrı ve bal maskesi

Balla gelen 10 güzellik sırrı ve bal maskesi

İşte Avrupa’nın en bakımlı ve zarif kadınları olarak bilinen Fransız kadınların güzellik sırları

Fransız kadınlarının güzellik sırlarını keşfedin

 

More from the blog

Türkiye ve Güney Kore arasında güzellik işbirliği

Kore Ticaret-Yatırım Teşvik Ajansı (KOTRA) Genel Direktörü Hyeon Cheol Kim, Güney Kore ve Türkiye arasında kozmetik alanındaki işbirliğini artırarak iki ülke arasındaki bağları daha da kuvvetlendirmeyi hedeflediklerini belirtti.

Cilt Lekelerinden Nasıl Kurtulunabilir?

Cilt lekelerinin baş gösterdiği yerler genellikle el, boyun ve yüz çevreleridir. Bu lekeler çeşitli durumlara göre oluşabilir ve vücutta kalma süreleri bu durumlara göre değişiklik gösterebilir. Lekelerin...

Gözlerinizin İçinin Işıltısını Dışına Yansıtın

Emin ve profesyonel ellerde yaptıracağınız göz altı ışık dolgusu için işinde uzman kişilerden yardım almanız çok önemli.

Kantaron yağının cilde faydaları nelerdir?

Cilt sorunlarında uzmanların da en çok önerdikleri seçeneklerden birisi olan kantaron yağının cilde faydaları konusunda bilgiler sunmak istiyoruz.