Victoria Secret mankenleri ve fitness sırları

Victoria's Secret'ın melekleri
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dünyanın en beğenilen kadınları hayalleri süsleyen vücutlara kavuşmak için çok çalışıyorlar. Hepsinin kendine özel bir tekniği ve benimsediği bir spor var. Bakın onlar hangi sporlarla form tutuyorlar.

Meleklerden fitness tüyoları

Victoria’s Secret’ın melekleri Adriana Lima, Lily Aldridge, Candice Swanepoel ve Chanel Iman, bu inanılmaz vücutlara nasıl ve hangi egzersizlerle sahip olduklarını anlattılar.

Boks
Adriana Lima’nın mükemmel vücudunun sırrı boks ringlerinde saklı… Hatta Lima, haftada üç kere ringe çıkarak temel boks hareketleriyle hamilelikte aldığı kiloları da kolayca üzerinden attığını söylüyor.

Ağırlık
Chanel Iman vücudunu sıkılaştırmakta zorlanıyor. Bu nedenle düzenli olarak proteinli içecekler içiyor ve haftada üç kere ağırlık çalışıyor. Ağırlık kaldırmak sandığınız gibi sizi şişirmez, kontrol altında yapılan ağırlık çalışmaları kaslarınızı şekillendirerek vücudunuzun sıkılaşmasını sağlar.

Pilates
Lily Aldridge, vücudunu baştan ayağa şekillendirmek için düzenli olarak pilates yapıyor. Pilatesin gerçekten de vücudunuz istediği şekle ulaşmasını sağladığını ve bununla kalmayıp her egzersizden sonra masaj yaptırmışçasına rahatlattığını söylüyor.

Yürüyüş bandı
Melekler o kadar yoğun ki bazen spor salonuna gitmeye vakit bulamıyorlar. Candice Swanepoel bu problemi evine yürüyüş bandı alarak çözmüş. Her akşam bantta yürüyerek vücudunun fit kalmasını sağlıyor. Siz de yoğun çalışıyor ve spor yapmaya vakit bulamadığınızı düşünüyorsanız hemen bir yürüyüş bandı edinebilirsiniz.

 

 

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.