Vajinal Kuruluğa Özel Jel

5.00 avg. rating (97% score) - 2 votes

Türkiye’nin ilk kayganlaştırıcı jel serisinin yaratıcısı Armoni Medikal, yeni ürünü “Viaxi Glide” ile vajinal kuruluk, vajinismus gibi önemli hastalıkların çözümünde önemli bir rol oynuyor.

Yetişkinlere yönelik kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinden biri olarak eczanelerde satılan
Viaxi Glide kadın doğum uzmanları ve jinekologlar tarafından reçete edilen bir üründür.

Ambalaj, tasarım ve logosunu yenileyerek serisine farklı çeşitler de ekleyen Armoni Medikal,  toplumumuzda büyük ailevi problemlere yol açan cinsel sorunlarla ilgili yarattığı Viaxi Glide formülü ile bu konuda destekleyici bir ürüne dair var olan boşluğu doldurmayı hedefliyor.

Özellikle vajinal kuruluk ve vajinismus gibi rahatsızlıkları olan kadınlara, doktorlar tarafından tavsiye edilen Viaxi Glide, özel formülünde yeralan doğal, çilekli,  A plus gibi çeşitlerinin ardından çikolota aromalı çeşitleriyle, çiftlerin cinsel hayatları için önemli  bir yardımcı ürün olarak dikkat çekiyor.

Viaxi Glide’ın kayganlaştırıcı jel çeşitleri, su bazlı ve prezervatifle kullanıma uygun formülü sayesinde sorunsuz bir cinsel yaşam için vazgeçilmez ürünler arasında yer alıyor.

Eczane Satış Fiyatı: 50 ml Viaxi Glide 15 TL, 100 ml, Viaxi Glide 22 TL, 200 ml. Viaxi Glide 28 TL

Gorsel

More from the blog

Nikah Memurunu Düğün Salonuna Çağırmak Trend Oldu

Son dönemde özellikle ülkemizde hayatını birleştiren insanların rakamsal artışı çok ciddi anlamda dikkat çekti. Nikat organizasyonları, zamanla daha farklı hallere büründü ve internet ortamında ki...

Cinsel İlişki Ne Sıklıkla Olmalı?

Çiftlerin en çok sordukları sorulardan birisi. Cinsel ilişki ne sıklıkla olmalı? Bu sorunun yanıtı aslında kişiden kişiye çeşitli etkenler dikkate alınarak verilebilir. Ancak genel itibari...

Evlilik Yolunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutlu evlilik, her zaman için karşılıklı anlayış, sevgi ve sadakatin korunması ile ortaya çıkan çok önemli bir detay.

Aldatıldığınızı Anlamanın En Kesin Yolları

Bugün ki yazı dizimizde sizlere başlıktan da anlayabileceğiniz üzere aldatıldığınızı anlamanın en kesin yolları hakkında bilgi vereceğiz.