Vajinal Kuruluğa Özel Jel

5.00 avg. rating (97% score) - 2 votes

Türkiye’nin ilk kayganlaştırıcı jel serisinin yaratıcısı Armoni Medikal, yeni ürünü “Viaxi Glide” ile vajinal kuruluk, vajinismus gibi önemli hastalıkların çözümünde önemli bir rol oynuyor.

Yetişkinlere yönelik kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinden biri olarak eczanelerde satılan
Viaxi Glide kadın doğum uzmanları ve jinekologlar tarafından reçete edilen bir üründür.

Ambalaj, tasarım ve logosunu yenileyerek serisine farklı çeşitler de ekleyen Armoni Medikal,  toplumumuzda büyük ailevi problemlere yol açan cinsel sorunlarla ilgili yarattığı Viaxi Glide formülü ile bu konuda destekleyici bir ürüne dair var olan boşluğu doldurmayı hedefliyor.

Özellikle vajinal kuruluk ve vajinismus gibi rahatsızlıkları olan kadınlara, doktorlar tarafından tavsiye edilen Viaxi Glide, özel formülünde yeralan doğal, çilekli,  A plus gibi çeşitlerinin ardından çikolota aromalı çeşitleriyle, çiftlerin cinsel hayatları için önemli  bir yardımcı ürün olarak dikkat çekiyor.

Viaxi Glide’ın kayganlaştırıcı jel çeşitleri, su bazlı ve prezervatifle kullanıma uygun formülü sayesinde sorunsuz bir cinsel yaşam için vazgeçilmez ürünler arasında yer alıyor.

Eczane Satış Fiyatı: 50 ml Viaxi Glide 15 TL, 100 ml, Viaxi Glide 22 TL, 200 ml. Viaxi Glide 28 TL

Gorsel

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.