Uzun görünen bacaklar için…

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bacak boyunun daha uzun görünmesi için moda hilelerini sizinle paylaşıyoruz.

Bacak boyumuzu modayla uzatıyoruz!

Moda herkesin her sorununu elbette düşünüyor! Minyon bir fizik çoğu zaman -erkeklere karşı- çekici bir avantaj olsa da bacak boyunuzu uzun gösterebileceğiniz öneriler de mevcut!

Tek tip renkler

Tek tip renkler
Tek tip renkler

Bu sizi hem daha ince, hem de daha zayıf gösterir.

Uzun elbise ve etekler

Uzun elbise ve etekler
Uzun elbise ve etekler

Trendler sizin yanınızda! Ayak bileğine kadar inen etek ve elbise modellerini tercih edebilir, bunları kısa ceketlerle kombinleyebilirsiniz.

Robadan elbiseler

Robadan elbiseler
Robadan elbiseler

Dar bir göğüs kesiminden sonra eteği düz bir şekilde aşağı inen elbiseler özellikle gece organizasyonları için çarpıcı bir tercih olacak. Topuklu ayakkabılarla da bacak larınızı hem daha ince, hem de daha uzun gösterebilirsiniz. Tadını çıkarın!

Çok katlı elbiseler tercih etmeyin.

Yüksek bel

Yüksek bel
Yüksek bel 

İşte trend dostu bir öneri daha… Yüksek bel etek ve pantolonları gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz. Üstünüz için açık, altınız için koyu tonlar giyin.

Çizgiler

Çizgiler
Çizgiler

Yatay çizgili, değil dik çizgili kıyafetleri tercih etmeyin.

Kemerler

Kemerler
Kemerler

Bel kısmına takacağınız bir kemerle bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu Kim Kardashian’ın da taktiklerinden bir tanesi!

Topuklu ayakkabılar

Topuklu ayakkabılar
Topuklu ayakkabılar

İşte garantili bir uzun görünme sırrı! Eğer minilerden hoşalnmıyorsanız tıpkı Donna Karan gibi diz altında kalem bir eteği topuklu ayakkabılarla kombinleyerek ince, uzun ve zarif bir görünüm yakalayabilirsiniz.

More from the blog

Jel Tırnağın Artıları Ve Eksileri Nelerdir?

Jel tırnak son dönemlerde oldukça popüler hale gelen bir tırnak uygulaması işlemidir. Ellerin bakımlı ve bir o kadar hoş görünmesine neden olan en önemli...

Kolojen nedir?Kolojen Takviyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Anti-Aging sektör pazarında sıklıkla karşımıza çıkan kolojen insan vücudunda bulunan proteinlerin en büyüğü olup;Kemik,kas deri,kan damarları gibi hemen hemen tüm vücutta bulunmaktadır. Kolojen Vücudumuzdaki Görevleri...

Hasar görmüş cilt ve yaralar için Galebe Onarıcı Krem

Üstün AR-GE gücü ile yeniliklerin öncüsü Uraw, Galebe Onarıcı Kremin özelleştirilmiş formülü ile hasar görmüş cilt ve yaralara çözüm olmaya hazır.  Vücudumuzdaki en büyük organ...

Kore Kozmetik Ürünleri Nelerdir?

Kore kozmetik ürünleri ilk olarak Güney Kore kadınlarının, ardından da tüm dünya kadınlarının memnuniyet duyarak kullandıkları cilt bakım güzellik ürünleridir. Pürüzsüz ve parlak ciltleri...