Uzun burun için saç modelleri

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Burnunun büyüklüğünden şikayet eden kadınlar için kesinlikle yapmaması ve kullanması gereken saç modellerini araştırdık. Bıçak altına yatmadan istediğiniz görüntüye kavuşmanız mümkün. İşte karşınızda o saç modelleri!

 

Kısa Saçlar

Kısa saç modellerinin hiç birini önermiyoruz. Saç boyunuz orta uzunlukta veya uzun olmalı. Sert saç kesimlerinden kaçınmalısınız. Saçlarınızda yumuşak modeller deneyin.

Topuz

Topuz yüzünüzde burun kısmını vurgulayacaktır. Yüz hatlarınıza güvenmiyorsanız eğer topuzdan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Katlı Saçlar

Katlı saçlar bizim her zaman dostumuz. Çünkü vücunuzda da yüzünüzde de hoşunuza gitmeyen yerleri kapatmak için katlı saçları tercih edebilirsiniz.

Perçemler

Eğer perçem kullanmak istiyorsanız saçlarınızın oldukça uzun olduğu bir modelde kullanmanızı öneriyoruz. Çünkü kısa saçta perçem kullanmak burnunuzu olduğundan daha büyük gösterebilir.

Dalgalı Saçlar

Abartmadan kullanılan dalgalar dikkati burnunuzdan alarak size farklı bir hava katacaktır. Saçlarınıza hacim verin ve bunu kaybetmemesini sağlayın.

 

More from the blog

Kolojen nedir?Kolojen Takviyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Anti-Aging sektör pazarında sıklıkla karşımıza çıkan kolojen insan vücudunda bulunan proteinlerin en büyüğü olup;Kemik,kas deri,kan damarları gibi hemen hemen tüm vücutta bulunmaktadır. Kolojen Vücudumuzdaki Görevleri...

Argan Yağı Nedir? Saça Faydaları Nelerdir? Saç Bakımı ve Maskesi Tarifi

Saç için ciddi anlamda faydalı olduğu bilinen argan yağı ile alakalı olarak tüm önemli bilgileri enine boyuna sizlere sunacağız. Saç bakımı konusunda daha önceki...

Erkek Saç Kesim Modelleri ve Uzun, Kısa Saç Stilleri Kataloğu 2018

Erkek saç modelleri ve saç kesimleri kataloğu 2018 yılı örneklerini sizler için elimizden geldiğince derledik. Erkeklere ilham kaynağı olacak saç modellerini keşfetmeniz amacındayız.

Yeni Sezonun Güzellik Trendleri Sizlerle

Bugün sizlerle birlikte yeni sezonda karşımıza çıkan ünlülerin güzellik trendleri ile alakalı bilgiler sunacak ve fikir edinmenize yardım edeceğiz. Türkiye genelinde özellikle güzellik konusunda...