Uzun burun için saç modelleri

saç modelleri
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Burnunun büyüklüğünden şikayet eden kadınlar için kesinlikle yapmaması ve kullanması gereken saç modellerini araştırdık. Bıçak altına yatmadan istediğiniz görüntüye kavuşmanız mümkün. İşte karşınızda o saç modelleri!

 

Kısa Saçlar

Kısa saç modellerinin hiç birini önermiyoruz. Saç boyunuz orta uzunlukta veya uzun olmalı. Sert saç kesimlerinden kaçınmalısınız. Saçlarınızda yumuşak modeller deneyin.

Topuz

Topuz yüzünüzde burun kısmını vurgulayacaktır. Yüz hatlarınıza güvenmiyorsanız eğer topuzdan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Katlı Saçlar

Katlı saçlar bizim her zaman dostumuz. Çünkü vücunuzda da yüzünüzde de hoşunuza gitmeyen yerleri kapatmak için katlı saçları tercih edebilirsiniz.

Perçemler

Eğer perçem kullanmak istiyorsanız saçlarınızın oldukça uzun olduğu bir modelde kullanmanızı öneriyoruz. Çünkü kısa saçta perçem kullanmak burnunuzu olduğundan daha büyük gösterebilir.

Dalgalı Saçlar

Abartmadan kullanılan dalgalar dikkati burnunuzdan alarak size farklı bir hava katacaktır. Saçlarınıza hacim verin ve bunu kaybetmemesini sağlayın.

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.