Ünlülerin Minimal Makyaj Trendleri

Leighton Meester
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Minimal makyaj, dünya genelinde kısa süre içerisinde ortaya çıkan yepyeni bir trend haline geldi. Özellikle günlük yaşantımızda olmazsa olmazlardan olan bu model, zaman içerisinde dünyaca ünlü kadınların özel organizasyonlarda dahi vazgeçilmezlerinden birisi olarak dikkat çekti diyebiliriz sanıyorum. Artık her yönü ile mükemmel bir moda haline geldi.

Minimal makyaj trendi, özellikle ağır görünümden uzak, son derece hafif renkler kullanarak ve yüzü kaplamayacak şekilde uygulanan son derece görsel ve bir o kadar da estetik makyaj tekniklerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor demek sanıyorum ki yanlış olmayacaktır. Hal böyle olunca bizlerde sizlere en net şekli ile fikir sunmak, örnekleri incelemenizi sağlamak istiyoruz.

Ünlülerin Minimal Makyaj Örnekleri

Ünlü isimlerin de vazgeçilmezi haline gelen ve sadeliği ön planda tutan bu makyaj modeli, ülkemiz ünlüleri tarafından da tercih ediliyor. Elçin Sangu, Merve Boluğur gibi isimler, kısa sürede ülkemizdeki en önemli minimal makyaj trendi temsilcileri oldular. Beren Saat, yıllardan beri bu anlamda en önemli isim diyebiliriz.

Koyu makyaj ile yüzünü kapatmak istemeyen siz değerli bayanlar için mükemmel bir teknik. Her anlamda göze hitap eden ve cildinizi kesinlikle yormayan harika bir teknik. Mutlaka dikkate almanız gerektiğini düşünüyoruz.

Avatar
2005 yılından itibaren moda yazarlığı yapan editörümüz, özellikle makyaj trendleri ve sağlıklı zayıflama konusunda yazmış olduğu makaleler ile artık Pegarose.com için mükemmel içeriklerini sizlerle paylaşacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.