Ünlülerin egzersiz sırları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hep formunda olan ünlülerin en büyük sırları tahmin edebileceğiniz gibi spora olan düşkünlükleri. Peki ama kim, hangi egzersiz yöntemini tercih ediyor ve ne kadar uyguluyor? Pegarose.com sizi ünlü yıldızların spor salonuna götürüyor. İşte ünlülerin zayıf kalma sırları ve tercih ettikleri sporlar…

Kate Middleton

Kate Middleton’ın izinden gitmek, bir prenses fiziğine sahip olmak demek. Yapmanız gereken, egzersiz topu ile dambıl sahibi olmak ve spora 60 dakika ayırmak. Her gün bir saat çökme (squat) hareketi, kol egzersizi ve mekik hareketini içeren bir egzersiz kombinasyonu yapmak.

Gwyneth Paltrow

İkin çocuk annesi olan oyuncu, ikinci çocuğunu dünyaya getirdikten sonra kilo vermekte biraz zorlandı ama bir antrenör eşliğinde özel bir egzersiz çalışmasıyla kilolarından kurtuldu. Gwyneth Paltrow sporu eğlenceyle birleştirmeyi seviyor. Dans etmekten büyük keyif aldığını söyleyen oyuncu, kız arkadaşlarıyla diskoya gittiğini ve Michael Jackson klasikleri eşliğinde dans ederek hem stres hem de ter attığını söylüyor. Bu tarzı sevdik doğrusu!

Natalie Portman

Siyah Kuğu (Black Swan) filminde bir balerini canlandıran Portman, bu role hazırlanırken haftanın altı günü, günde beş saat bale çalışması yaptı. Azmine hayranız! Aynı zamanda formda kalmak için mat üzerinde yer hareketleri ve kardiyo yaparak kaslarını güçlendirdi.

Cameron Diaz

Cameron Diaz tam bir spor insanı! Sörften tutun da pilatese, koşuya ve yürüyüşe kadar her tür egzersizi yapıyor. Diaz’ın egzersiz sırlarını paylaştığı bir kitabı bile var.

1
2
3
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.