Ünlü Kadınların Bu Haftaya Ait Stillerine Göz Atın

tarafından
475
Ünlü Kadınların Bu Haftaya Ait Stillerine Göz Atın
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

İnternet üzerinde yine en çok araştırılan konulardan birisi olan ünlü kadınların haftalık stilleri ile alakalı bundan sonraki süreçte siz değerli okuyucularımıza her hafta yeni seçenekler sunacak ve fikir sahibi olmanıza yardım edeceğiz. Moda artık dünya genelinde herkesin takip ettiği ve üzerinde merak ile durduğu seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekti diyebiliriz.

Moda trendleri konusunda ünlü kadınların giydikleri genellikle en çok ön planda olan seçenekler oluyor. Kendilerine özel moda danışmanları olduğu için dönemin en ilgi çekici ve en kaliteli giyim olanakları bu noktada ünlü kadınlara sunulan harika bir imkan oluyor. Bizde bu haftadan itibaren her hafta sizler için ünlü kadınların giydiklerini moda çerçevesinde en derinlemesine şekilde inceleyeceğiz.

Haftanın Ünlü Kadın Stilleri

Listemiz içerisinde tanıdığınız ya da tanımadığınız birçok farklı kadını bulabilirsiniz. Genel itibari ile güzellikleri ile dikkatleri üzerine çeken kadınlar, giydikleri ile de katıldıkları organizasyonlarda isimlerinden sıklık ile bahsettirme yoluna gidiyorlar. Bizde bu hafta geneli analiz ettik ve sizler için en trend seçenekleri sunmak adına somut adımlar attık.

1# Elle Fanning

Tam anlamı ile bir güzellik abidesi. Günümüz Hollywood sektörünün parlayan yıldızlarından birisi olan Fanning, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir organizasyonda straplez günlük giyim tarzı ile dikkatleri çekti. Terliklere tam not veremesek de günümüz trendine tam uyumluluk göstermiş.

2# Cindy Crawford

Her zaman için güzelliği, seksapalitesi ve vücudu ile dikkatleri üzerine çeken Crawford, Chanel markasından yapmış olduğu mükemmel bir kombin ile yine kadınlara moda anlamında iç çektiren bir stilin parçası olarak sitemizde bu haftanın ünlü stili incelememizde yer aldı.

3# Emily Ratajkowski

Son dönemin en ünlü moda ikonlarından birisi olmayı başaran ve bu anlamda sektörün ciddi anlamda takip ettiği Emily Ratajkowski, beyaz elbisesi ile dikkatleri üzerine çekti. Çantası ve ayakkabısı ile ise zıt kombinin en iyi örneklerinden birisi olarak adından söz ettirdi.

4# Lily Collins

Geçtiğimiz günlerde katılmış olduğu özel bir organizasyonda güzelliği ve minyon giyim tarzı ile dikkatleri üzerine çeken isimlerden birisi olarak dikkatleri çekti. Tranparan beyaz elbisesi ve içine giydiği siyah askılı badi ile dikkat çeken bir elbise olduğu gibi aynı zamanda beyaz açık burun ayakkabısı ile de fark yarattı.

5# Michelle Williams

Kısa saç modasına çok ciddi anlamda hızlı şekilde ayak uyduran Michelle Williams, Louis Vuitton defilesi öncesinde verdiği pozda mükemmel elbisesi ile yine fark yaratan isimlerin başında geldi. Kol ve gövde detaylarının birbirinden ciddi anlamda farklı olması, yine ünlü ismi modanın gündemine oturtma konusunda mükemmel seçenekler sundu diyebiliriz sanırım.