UGG ‘dan gelinlere özel bot

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Gelinlerin giydiği flip-flop terliklere henüz alışamadan şıklığı tartışmalı UGG’dan daha şaşırtıcı bir model geldi: Gelin botları! Beyaz ve parlak renkteki ‘I Do’ modeli piyasaya çıkıyor.

Avustralyalı dünyaca ünlü bot üreticisi yaz düğünleri için son hazırlıklar yapılırken piyasaya çıkardığı gelinlik botlarını meraklılarına sundu. Yazın da serin tuttuğunu iddia eden marka gelinlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacağını savunuyor.

Modacılar beyaz parlak renkteki ‘I Do’ (Evet/Kabul Ediyorum) modelinin yazın sıradışı gelinleri tarafından tercih edilebileceğini söyledi.

Beyaz ve parlak renkli bu gelin botlarını tercih edenler arasında, Kim Cattrall ve Elizabeth Tan gibi Hollywood yıldızları da var!

 

Kaynak:ElmaElma.com

More from the blog

Dalkılıç Spor’da Dikkat Çeken Adidas Spor Ayakkabı Modelleri

Dünyaca ünlü ayakkabı markaları arasında adını sıklıkla duyduğumuz Adidas spor ayakkabı konusunda geçmişten günümüze pek çok modeliyle akıllarda yer edinmiştir.

Topuklu Ayakkabı Stilleri

Bu yıl ki topuklu ayakkabı seçenekleri arasında her kadın kendi kişisel zevklerine bağlı kalarak bir seçim yapma şansını bulabilir.

Yeni Trend: Kırmızı Ayakkabı Modelleri

Trendleri takip eden değerli bayanlar için yeni sezon seçeneği kırmızı ayakkabı modelleri olarak dikkat çekecek. Türkiye genelinde modaya karşı eğilimin ciddi anlamda artması ile...

Diz Üstü Çizmeler Trendi Belirleyici Hale Geldi

Son dönemde moda trendleri ile alakalı olarak ön plana çıkan diz üstü çizme modelleri, kendine has tasarımı ve renkli seçenekleri ile çok geniş bir kesimi...