Uçuk Güzelliğinize Engel Olmasın

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Üzerine ruj ve makyaj uygulanabilen StopEver Herpes Patch Gizli Uçuk Plasteri, içerdiği doğal bileşenlerle uçuğun iyileşmesine yardımcı oluyor. Bu özel plaster kaşınma, yanma ve ağrının giderilmesine de destek oluyor. Çok ince olan ve uçuğu gizleyen bu şeffaf plaster kadınların makyajına engel olmuyor, uçukla bile bakımlı olmayı sağlıyor!

StopEver Herpes Patch Gizli Uçuk Plasteri, uçuğun iyileşmesine yardımcı oluyor. Ayrıca kaşınma, yanma ve ağrının giderilmesine de destek oluyor. Uygulandığı bölgede hijyenik bir ortam sağlayan bu plasterin üzerine ruj ve makyaj da uygulanabiliyor. Uçuğu gizleyen ve çok ince olan bu şeffaf plaster kadınların makyajına engel olmuyor ve uçukla bile bakımlı olmayı sağlıyor.

StopEver Herpes Patch Gizli Uçuk Plasteri’nin, uçuğun ilk belirtileri (kaşınma, yanma, karıncalanma, ağrı) başladığında kullanılması öneriliyor. İyileşme süreci tamamlanana kadar kullanılması tavsiye edilen bu plaster, ilaç içermediği için gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Bu özel plaster kabuk oluşumunu önlemeye ve uçuğun rahatsız edici görünümünü azaltmaya destek oluyor.

StopEver Herpes Patch, eczanelerde ve Migros, Gratis, Rossmann, Real mağazalarında 7,95 TL fiyatıyla satışa sunuluyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.