Seo Hocası ve Ücretsiz Seo Analizi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Seo Analizi
Photoshop,dreamweaver,PHP ve wordpress derken kurcalaya kurcalaya bu siteyi yayınladım (woothemes sağolsun).Yeterli değil biliyorum ve zaman içerisinde kendime özgü bir şey yapacağım ( tabi eğer 27 yaşından sonra php’yi öğrenebilirsem :) )kısmetse.Fakat üzerinde durmak istediğim konu farklı.Yukarıda ki olayları bilmek her ne kadar önemli ise hepsinin toplamının sonucu olarak SEO ayrı bir uzmanlık gerektiren konu bana göre.Elbette bu işlere merak salan her insan gibi seo hakkında bilgilerim vardı.Hala da araştırıp öğrenmeye devam ediyorum.Bunun için başlıca kaynağım çoğu insan gibi seohocası pek tabiki.

www.autocadhocasi.com üzerine açmış olduğu site ile kendisini SEO konusunda zirveye taşıyan Kaan Gülten, bu projenin ardından hazırladığı Seo Hocası (www.seohocasi.com) sitesinde yeni bir uygulamaya imza attı. Webmasterlar, sitelerinin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını ve bu arama motorlarından hit almayı beklerler. Sitelerine gelen hitler, webmasterın siteye verdiği emeğin karşılığını alması niteliğindedir. Siteye giren internet kullanıcısı sayısı ne kadar çok olursa, gerek reklamlarda gerekse diğer yollardan para kazanılması mümkündür.

Hit almanın en iyi yolu ise güzel yapılandırılmış SEO ayarlarıdır. SEO = Hit olarak düşünebileceğimiz bu sistem, gerekli analizler sonrasında uygun şekilde yapılandırılabilir. Yazımın başında belirttiğim Kaan Gülten isimli SEO hocamız, açmış olduğu SEO Hocası isimli siteyle birlikte biz site sahiplerini SEO konusunda kurtarıyor. Hiç bir ücret almadan SEO analizini yapmamızı sağlayan araç, Adan Zye ayrıntılı bir şekilde önümüze rapor sunuyor. Bu raporda nelerin yapılması gerektiği ve bizim sitemizde ne durumda olduğu belirtiliyor..
Herkese fayda sağlayacak bu araca ulaşmak için buraya tıklayın.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.