Twitter da Çöktü!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Mikro blog servisi Twitter, çöktü. Twitter şu anda hem mobil hem de web servisleri üzerinden erişime kapalı. İnternet devlerinin peş peşe çökmesi, tepkiyle karşılanıyor.

Bu akşamüstü saatlerinde size ilettiğimiz GoogleTalk’ın çökme haberinin ardından, bu kez deTwitter’a dünya genelinde büyük bir erişim problemi yaşanıyor.

Twitter’a giremediği anlarda kullanıcılar otomatik olarak diğer sosyal ağlara yönleniyor.

Bu durum özellikle diğer sosyal ağlarda tepkilere yol açıyor ve kullanıcılar Facebook gibi sosyal ağlara, tweet tadında iletiler girmeye başladığı gözlemlenebiliyor.

Bu yıl ikinci defa

Henüz bir ay kadar önce Twitter bir kez daha tüm ülkeler için erişilemez duruma gelmişti. Bu çökme sorunu Twitter’ın başına bu yıl ikinci defa geliyor.

Zaman zaman Twitter’a erişemediğimiz anlar, bölgesel problemler söz konusu olsa da, son derece ciddi ve tüm dünyayı kapsayan bu tür sorunlar, Twitter gibi büyük bir şirketin imajına zarar veriyor.

Protesto edilecek

Aldığı yatırımlara rağmen sunucu konusunda hala doğru adımlar atamayan, çeşitli bug’ları hala gideremeyen Twitter büyük tepki topluyor.

Erişim problemi, daha önce de olduğu gibi Twitter’ın geri gelmesi ile birlikte #RIPtwitter hashtag’i kullanılarak protesto edilecek.

Daha fazlası için ShiftDelete.Net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.