Tweeter’da En Fazla Takip Edilenler

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Facebook’un en çok beğenilenler sıralamasında başı markalar,oyunlar ve işletmeler çekerken,Tweeter’da durum biraz değişiyor en çok takip edenler sıralamasında bireysel kullanıcılar açık ara öne geçiyor.Marka,oyun ve işletmelerin çok popüler olmadığı Tweeter’da ünlülerin tweetleri çok yoğun ilgi görüyor.

Bu yazının altında göreceğiniz ölçümler bağımsız Tweeter analizi yapan kuruluşTwitterCounter‘a aittir ve 9 Şubat 2011 tarihli ölçümde şu sonuçlar ortaya çıkıyor.

Tweeter’da en çok takip edilen sayfa 8.1 milyon takipçi sayısı ile Lady Gaga’ya ait.Arkasından ise 7.1 milyon takipçi ile genç yetenek Justin Bieber geliyor.Bu ikiliyi izleyen isimler de Britney Spears ile Barack Obama.Beşincilik için kıyasıya mücadele eden ‘Bayan Popo’ lakaplı Kim Kardashian ve Demi Moore’un genç aşkı Ashton Kutcher arasındaki mücadele de en son ‘Bayan Popo’ önde gidiyordu.

Şirketleri takipçi sayısı ünlülerin çok gerisinde kalsa da kendi aralarında kıyasıya mücadele Tweet platformunda da devam ediyor.Ayrıntılı olarak listenin devamına aşağıdaki tablodan bakabilirsiniz.

Hepinize iyi Tweetlemeler…

Chart: Top 10 Most Followed Twitter Pages

Tags:

Top 10 Most Followed Twitter Pages

Powered By: iCharts | create, share, and embed interactive charts online

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.