Türklerin Çin Mallarına Olan Tepkisi Yatırımcıları Cezp Ediyor

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Son yıllarda tüm dünyada Çin mallarına olan rağbet, birçok iş sektörüne darbe vurdu. Ucuz ama kaliteden yoksun olan birçok Çin malı ürünler nedeniyle, pek çok ciddi marka ya kalitesini düşürdü ya da kepenk kapatmak zorunda kaldı.

2000 Yılında Amerika’nın Kaliforniya eyaletine yerleşen ve burada mobilya ithalatı ve perakende satışı yapan Türk asıllı Erol Işık, Amerika’da baş gösteren Çin malı hayranlığı nedeniyle Amerika’yı terk etme kararı aldı. Mobilya sektörüne de sıçrayan Çin malı ürünlerin işlerini çıkmaza soktuğunu söyleyen Işık, Türkiye’nin Çin mallarına olan tepkisi nedeniyle ülkesine geri döndü. Dünyaca ünlü ve sektöründe öncü mobilya firmalarından olan United Furniture Industries`in Turkiye Distribütörlüğünü Türkiye’ye getiren Işık, Türk halkını kaliteli ürün kullanmaya çağırdı.

2011 yılında Türkiye`ye kesin dönüş yaparak Amerikanın en büyük hareketli ve sabit oturma grupları üreticilerinden biri olan United Furniture Industries`i Türk halkıyla tanıştırmak istediğini söyleyen Işık, “United Furniture Industries 1700 çalışan ve Amerika’nın 5 ayrı bölgesinde bulunan yaklaşık 270 bin m2’lik üretim alanı ile kumaş ve bonded deri kaplanmış hareketli ve sabit oturma grupları, köşe takımları ve yatak kanepeleri ile son derece konforlu,estetik ve modern bir ürün yelpazesine sahiptir. Mobilya sektöründe öncülüğünü ispat etmiş bu markanın konforuyla tanışan halkımızın bir daha vazgeçeceğini düşünmüyorum” dedi.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.