Türkiye’nin En Popüler Youtuber’ları

tarafından
522
Türkiye’nin En Popüler Youtuber’ları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün farklı bir konuya değinmek istedik ve fikir sahibi olun, daha iyi seçenekleri değerlendirin diye Türkiye’nin en popüler Youtuber’ları ile alakalı olarak seçenekleri sizlere sunabilmek adına kolları sıvadık. Ülkemiz genelinde özellikle Youtube kullanımı her geçen gün biraz daha artış gösterdiğinden insanlar için çok ilgi çekici bir olanak haline geldi denebilir.

Youtuber kavramının çıkması ile birlikte gençler için internet ortamında meşhur olma ve aynı zamanda para kazanma imkanı da doğdu. Google şirketinin bu anlamda sunduğu eşsiz reklam ağı sayesinde artık hemen hemen herkes, sorunsuz bir şekilde Youtube videolarından para kazanabilme şansına sahip oluyor. Nitekim birkaç önemli madde üzerinde de duracağız.

Youtuber Olmak

Zor iş arkadaşlarım. Gerçek anlamda emek isteyen bir iş. Popüler olabilmek, milyonlarca aboneye ulaşabilmek ve sürekli eğlenceli, farklı ve bir o kadar da ilgi çekici seçenekler sunabilmek. Yaratıcılık, azim, zeka gerektiren önemli bir iş. Büyüttüğümü düşünenler, bizzat bir şeyler deneyerek neler ortaya çıktığını net bir şekilde görebilirler.

Rezalete kadar gidebilecek son derece farklı bir seçenek. Bu anlamda ülkemiz genelinde sizlere mükemmel seçenekler sunan birçok farklı isim var. Farklı bir şeyler izlemek isteyen ve iyi vakit geçirme amacı içerisinde olan okuyucularımız için işte size en iyi Youtuber’lar.

En İyi Türk Youtuber Listesi

Çok fazla isim var üzerinde durmamız gereken. Ancak abone rakamları ile de fark yaratan, sürekli farklı bir şeyler deneyen ve insanların izlerken en çok keyif aldıkları isimlerden yola çıkarak bir liste hazırlamamız gerektiğini düşünerekten bu anlamda en önemli isimleri aşağı kısımda sizlerle paylaşmak istedik.

#1 Orkun Işıtmak

Youtube ortamında abone sayısı ile olmasa da yaratıcı videoları ve kurguya yönelik çalışmaları ile belki de bu anlamda en iyisi olarak niteleyebileceğimiz kardeşimiz Orkun Işıtmak. Mutlaka takip edilmesi gerektiğine de inanıyoruz.

#2 Enes Batur

Bireysel Youtuber kardeşlerimiz içerisinde ülkemiz genelinde en yüksek takipçi rakamına ulaşmış olan isimlerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Çektiği eğlenceli videolar ile de kısa zamanda fark yarattı. Genel konsept ise oyunlar üzerine arkadaşlar.

#3 Ruhi Çenet

Ruhi Çenet, enteresan kişiliği ile kısa zaman içerisinde popüler olduğu gibi aynı zamanda insanlara sunduğu kimine göre GEREKSİZ SEVİYE ancak ne olursa olsun genel kültür açısından olmazsa olmaz bilgilere sahip mükemmel bir kanal sahibi. Popülerlik hat safhada.

#4 KocaKarı Ansiplopedisi

Bir kadın, bir erkek ve bir ev. Çiftimizin birbirlerine sürekli yaptıkları muazzam eğlenceli şakalar ile kısa zaman içerisinde fark yaratan bir kanal oldukları gerçeğini kabul etmek gerekiyor. Bu çiftimizin videoları gerçek anlamda gülmek isteyenler için muazzam.