Türkiye’nin en iyi eğitmeni seçiliyor

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Her geçen gün gelişen eğitim sektöründe binlerce eğitim firması ve binlerce eğitmen var. Eğitmenin kalitesi, eğitimin alınacak firma konusunda en önemli kriterlerden birisi. İnternet veya diğer kanallar sayesinde bilgiye ulaşımın çok kolay olduğu günümüzde.Bilginin kullanımı ve kazanca dönüştürülmesi ise her alanda o kadar kolay değil. Dünyada motivasyon yetkinlikleri ve eğitmen becerilerinin ölçüldüğü bir sistem yok. Bu noktada eğitmenin bilgiyi aktarımı, anlatım becerileri, iletişim ve motivasyon becerileri önem arz ediyor.

Dünyada motivasyon yetkinlikleri ve eğitmen becerilerinin ölçüldüğü bir sistem yok.
Türkiye’nin en iyi eğitmeni kim sorusuna cevap aranıyor. Özellikle kurumsal eğitim alanında çalışan eğitmenleri derecelendirmeyi hedefleyen Trainers’ Challenge başlıyor. Şimdiye kadar ilk defa yapılacak bir program tüm eğitmenlere meydan okunuyor. 26 Nisan’da başlayacak programda alanlarında uzman jüri tarafından onaylanan eğitmenler final için yarışacak.8 kişinin finale kalacağı programda, adaylar 10 saat webinar,32 saat atölye eğitimi,4 saat motivasyonel konuşma,3 saat mentor koçluk alarak 5 aşamayı tamamlayacak. Türkiye’nin en iyi eğitmeninin seçileceği final ise 05 Temmuz 2014 tarihinde yapılacak.
Sola Unitas Akademi tarafından Türkiye’nin en iyi eğitmeni mottosuyla hazırlan program hakkında detaylı bilgiyi www.trainerschallenge.org sitesinden edinebilirsiniz.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.