Türk kahvesi telvesi ile göbek eritme

Türk kahvesi telvesi ile göbek eritme, selülit giderme, siyah nokta maskesi ve bunlar dışında daha pek çok faydasını sizler için bir araya getirdik.

5.00 avg. rating (98% score) - 3 votes

 

Bize has pişirme ve hazırlama yöntemiyle dünyaya armağan ettiğimiz Türk kahvesi, kendine has kokusu, köpüğü ve ikram ediliş şekliyle özgün bir kimliğe sahiptir. Ayrıca kahvesi ile ikram edilen yegane kahve çeşididir.[1]

Türk kahvesi keyfi yapmayı sanırız herkes çok sever? İçtikten sonra dahi telvesi ile fallar bakar kahveden her parçasından sonuna kadar keyif alırız. Ancak bilmeniz gereken türk kahvesi telvesinin tek faydası sadece fal bakmak,baktırmak değil. Eğer telveyi döküyorsanız buna artık bir son verseniz iyi olur!

Çünkü Türk kahvesi telvesi ile göbek eritme, selülit giderme, siyah nokta maskesi yapma ve bunlar dışında daha bilmediğiniz pek çok faydasını sizler için toparlayıp bir araya getirdik.

Göbek eritme ve yağ yakarak zayıflamaya yardım eder

Göbek eritmek ile ilgili daha önce yayınladığımız pratik ve kolay yöntemlere ek olarak Türk kahvesi telvesiyle göbek bölgesi yağlarını eritebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler sırasıyla;

  1. Uygulama yapacağınız göbek bölgesine yeterli miktarda telveyi biriktirin.
  2. Az miktarda zeytinyağı ekleyerek karıştırın.
  3. Hazırladığınız karışı uygulama bölgesine masaj şeklinde yedirerek sürün. Uygulayacağınız masaj cildinizdeki kan dolaşımı hızlandırır ve cilt derisinin ısısı arttırır.
  4. Streç film ile sıkı bir şekilde karnınızı sarın.
  5. 2 saat bekleyin ve daha sora ılık suyla güzel bir duş alın.

Ayrıca kahvenize süt ve tarçın ekleyerek oluşturacağınız karışım ile yağ yakımını hızlandırarak zayıflayabilirsiniz. Yağ yakan kahvenin nasıl hazırlandığını Yağ yakıcı kahve nasıl yapılır? haberimizden okuyabilirsiniz.

Türk kahvesi telvesinin selülit giderme, siyah nokta maskesi yapma ve bunlar dışında daha bilmediğiniz diğer faydalarını öğrenmek için aşağıda yer alan haberimizdeki diğer sayfalara geçin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.