Tilda Swinton Chanel’in Yeni Yüzü Oldu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

En son David Bowie’nin yeni single’ında rol alan Tilda Swinton, Chanel’in yeni yüzü oldu. Ünlü oyuncu Chanel’in Aralık ayında tanıttığı koleksiyonun modeli olarak poz verdi. İskoçya’daki Linlithgow Sarayı’nda tanıtılan Paris-Edimbourg koleksiyonu için Karl Lagerfeld’e poz veren Tilda, güzelliği ve profesyonelliği ile ortaya şahane fotoğraflar çıkartmayı başardı.  Lagerfeld bu kampanya için: “Tilda bu koleksiyonu kusursuz olarak temsil ediyor. Onunla çalışmak gerçekten çok heyecan verici. Tilda bir İskoçyalı ama bundan çok daha fazlası var. O modern bir kadın ve zarafetin zamansız ikonu” dedi.

 

More from the blog

Tesettür abiye ve Mezuniyet elbiseleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Eğitim öğretim yılının son ayına girmekle beraber hem lise hem de üniversite öğrencilerinde mezuniyet hazırlıkları son gaz devam etmektedir. Mezun öğrenciler için oldukça önemli...

Ferace Çeşitleri Hangi Hava Şartlarında Giyilebilir?

Giyim konusunda ve bu alanda en çok ön plana çıkan giysi modelleri arasında ferace ürünlerini söylemek mümkündür. Zira bu dış giyim modelleri bir yıl...

Soğuk Rüzgarların Ötesinde Bir Tarz Yaratmak: Yeni Nesil Erkek Mont Modelleri

Popüler markaları değerlendirebilir, her zaman için bu alanda adını duyurmuş olan erkek mont modelleri arasında yeni sezon ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Şık Kap Modelleri Modanoiva’da

Kış soğuklarında en çok giyilen dış giyim parçalarından olan tesettür kap modelleri bu sezon da farklılık yaratmaktadır.