Think Plus’ın yeni kampanyasında 2 alana 1 hediye

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Türkiye’nin ilk ve tek büyük beden e-markası Think Plus, yeni yıla kaçırılmayacak bir kampanya ile merhaba diyor! 11 Aralık tarihine kadar yeni sezon koleksiyonundan iki ürün alan misafirler, outlet kategorisinden istedikleri ürüne ücret ödemeden sahip olma fırsatı yakalıyor!

Büyük beden bayanların da diğer bayanlar gibi özgür bir yaşama sahip olabileceklerini anlatan Think Plus, 2 Aralık tarihinde başlayacak ve 11 Aralık tarihine kadar devam edecek olan kampanyasıyla iki adet yeni sezon ürünü alan misafirlerine outlet kategorisinden üçüncü bir ürünü hediye ediyor! Güzelliğin, başarının ve mutluluğun ölçüsüz bir şekilde yaşanabileceğini kanıtlayan Think Plus, yeni yılı birbirinden şık, dinamik ve trendy çizgileriyle karşılıyor.

Siz de beden veya ölçü tanımadan hayata güvenle bakmaya hazır olanların buluşma noktası olan Think Plus’tan, alacağınız iki ürün sonrasında kendiniz için en uygun hediyeyi seçmek istiyorsanız vakit kaybetmeden www.thinkplus.com.tr adresini ziyaret edin, fırsatı kaçırmayın!

Kaynak: Haberindeks

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.