The Body Shop Lip Roll-On

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

The Body Shop yepyeni bir formatı olan dudak koruma ürünü Lip Oils`ı piyasaya çıkardı.

Lip balm veya lip gloss’tan farklı olarak, döner başlıklı uygulamasıyla, kullanımı kolay ve alanında benzersiz bir ürün olma özelliğini taşıyor.

Dört farklı tadı bulunan Lip Oils, aynı zamanda ikisi Yerel Adil Ticaret ürünü olmak üzere yedi farklı natürel yağ özü içermekte. Bu ürün sayesinde, lip balm ve gloss’lardan farklı olarak, formülü sayesinde yoğun sıvı veya yapışkan değil, nemlendirilmiş ve görünümü muhteşem dudaklara sahip olacaksınız. Yalnız başına kullanılabildiği gibi, rujunuz izerine de uygulayabileceğiniz bu ürünle dudaklarınız doğal bir ışıltıyla parlayacak. Döner top başlığıyla, özel formülü dudaklarınıza yayılırken, aynı zamanda dudaklarınızın sıcak, yaz günlerinde ihtiyacı olan nemi geri kazanmasına da yardımcı olacaksınız.

Lip Oils’in faydaları bu kadarla bitmiyor!

Kullanımı kolay roller başlığıyla, parmaklarınızı dudaklarınıza sürmek zorunda kalmayacağınız için, ürün daha hijyenik seçim haline geliyor.

Yeni Lip Oils, aynı zamanda ayçiçeği çekirdeği yağı, ayçiçeği yağı, tatlı badem ve jojoba yağı da içermekte. Bu ürünlerin her biri yoğun nemlendirme sağlarken, dudaklarınızın kadifemsi yumuşaklığa sahip olmasını sağlayacak.

 

Kaynak:kadınvekadın.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.