Terminatör 2: Mahşer Günü 3D Olarak Beyaz Perdeye Dönüyor

tarafından
478
Terminatör 2: Mahşer Günü 3D Olarak Beyaz Perdeye Dönüyor
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

O bir efsane ve yeniden beyaz perdeye dönüyor. Terminatör 2: Mahşer Günü 2017 modeli ile yepyeni bir görüntü kalitesi ile bizlerle birlikte olacak. Arnold Schwarzeneger’in efsane serilerinden birisi olan Terminatör, günümüz teknolojisi ile birçok farklı şekilde çekilerek bildiğimiz gibi karşımıza çıktı. Ama şimdi, geçmişten bir efsane yeniden bizlere sunulacak.

İlk olarak 1991 yılında sinema perdesinde gösterilen Terminatör 2: Mahşer Günü filmi, günümüz teknoloji ele alınarak yeniden hazırlandı ve kısa bir zaman dilimi içerisinde 3 boyutlu olarak sinema salonlarında tekrardan bizlerle olacak. Başrollerinde Arnold Schwarzeneger, Robert Patrick ve Edwasd Furlong gibi isimlerin yer aldığı mükemmel yapıt, 3D görüntü kalitesi ile yeniden dönüyor.

Terminatör 2: Mahşer Günü (2017) 3D 29 Ağustos’ta Vizyonda

Dünyaca ünlü yönetmen James Cameron imzasını taşıyan ve unutulmaz filmler listesinde de kendisine yer bulan bu yapım, IMDB’de ki 8,2 puanı ile mutlaka izlenmesi gereken filmler listesi içerisinde de kendisine yer bularak ciddi anlamda fark yarattı. Artık film için geri sayım da tüm hızı ile başladı diyebiliriz.

Terminatör 2: Mahşer Günü (2017) 3D fragmanı internet üzerinde de resmi olarak yayınlandı. Hali ile sitemiz içerisinde yer vermezsek olmazdı. Bu neden dolayısı ile aşağıda mükemmel görüntü kalitesine sahip fragmanını da izleyebilme şansına sahip olacaksınız.

https://www.youtube.com/watch?v=OnjrhlzJRwU