Terakki’de 14. Gençlik Festivali 18 Mayıs’ta

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Terakki Vakfı Okulları Öğrenci Birliği günün anlamına uygun, dinamik, eğlenceli, sportif müsabakalar, oyun aktiviteleri, müzik ve Can Bonomo konseriyle zenginleşen bir program hazırladı.

Terakki Vakfı Okulları 14. Gençlik Festivali 18 Mayıs  Pazar günü gerçekleşiyor.

Organizasyonunu Terakki Vakfı Okulları Öğrenci Birliği’nin yaptığı Gençlik Festivali okulun Levent Yerleşkesinde saat 12.00-19.30 arasında gerçekleşecek.

Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’nda Terakki Vakfı Okulları Öğrenci Birliği  bugünün anlamına uygun dinamik, eğlenceli, sportif müsabakalar, oyun aktiviteleri, farklı grupların müzikleri ve Can Bonomo konseriyle zenginleşen bir program hazırladı.

Gençlik festivalinde, okul takımlarının ödül töreni, farklı okulların orkestraları, eğlenceli oyun ve yarışmalar, yemek stantları, değişik firmaların tanıtım ve satış stantları, futbol, masa tenisi, voleybol ve basketbol müsabakaları ile veli, öğrenci, öğretmen ve mezunların kendi aralarında yapacakları gösteri maçları yer alıyor. Gençlik Festivali’nin kapanışı ise akşam saatlerinde gençlerin beğenisini kazanmış 18.00’da başlayacak Can Bonomo konseriyle olacak.

Bilgi için:                      Bülent Ocak ve Fisun Yılgür 0212 351 00 60 dahili 201

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.