Ten Rengine Yakışan Saç rengi seçimi

Ten Rengine Yakışan Saç rengi seçimi
Ten Rengine Yakışan Saç rengi seçimi
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Saç rengi seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de sahip olduğunuz ten rengidir. Ten renginize uygunluk gösteren saç renklerini tercih ederek kusursuz görünüme sahip olabilirsiniz.

Sıcak Ten Rengi İçin Saç Önerileri

Eğer sıcak ten rengine sahipseniz altın, bal karamel, pas rengi, çikolata ve maun renk tonlarını deneyebilirsiniz. Sıcak ten rengi için oldukça ideal olan bu renk tonları kusursuz görünüme sahip olmanız adına oldukça idealdir.

Soğuk Ten Rengi İçin Saç Önerileri

Soğuk ten rengine yakışan saç renk tonları şarap rengi, küllü sarı, açık kahve, olta sarışın ve platindir.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Saç rengi kişiliğiniz hakkında bilgi veriyor

Saçları Boyattıktan Sonra Ne Yapmalıyım?

Saçlarınızda ki boyanın renginin oturması için 2 hafta boyunca beklemelisiniz. Ön plana çıkan bu 2 haftalık zaman zarfı içinde saçınızda ki boya akacak ve kendini yenileyerek istediğiniz renk tonuna dönüşecektir. Saçlarınızı boyattıktan sonra nemli tutmaya özen göstermelisiniz. Saç rengini koruyan özel şampuan ve kremlerden yararlanmalısınız. Bu tarz şaç ürünleri saçlarınızın rengini koruması adına oldukça ideal olacaktır. Saç renginizin kalıcı olmasını isteyenlerdenseniz düzenli bir şekilde cila uygulamasına geçmelisiniz.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: 2016 Saç Renkleri Trendi Nasıl Olacak?

Koyu Sarı Saç Renkleri
Koyu Sarı Saç Renkleri

Koyu Sarı Saç Renkleri

Eğer açık kumral ya da koyu kumral saç rengine sahipseniz kolaylıkla koyu sarı saç tonuna dönebilirsiniz. Koyu renk saç tonlarını dalgalı ya da düz olarak kullanıma alabilirsiniz. Nötr koyu sarı saç rengi en çok sıcak ten rengine sahip bayanlara yakışmaktadır. Eğer saçlarınız kızıl renge sahipse koyu sarı saç tonu doğal görünümün geri plana alınmasına sebep olabilir. Bu tür problemler ile karşı karşıya kalmamak adına saç boyası ile kendi saç renginizin arasında sadece birkaç renk tonu olmasına özen göstermelisiniz.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Bilmeniz Gereken En Güzel Sarı Saç Rengi Modelleri

Kum Sarısı Saç Rengi
Kum Sarısı Saç Rengi

Kum Sarısı Saç Rengi

Beyaz tenli bayanlardansanız kum sarısı saç rengini tercih edebilirsiniz. Kum sarısının içerisine ışıltılar atarak doğal görünümün ön plana çıkmasına olanak tanıyabilirsiniz. Trend saç modelleri arasında yer alan kum sarısı renginin tutması için boyama işlemi öncesinde ağartıcı kullanılmalıdır. Sizler de ten renginize uyum sağlayan saç renk tonları aracılığı ile kusursuz görünüme sahip olabilirsiniz.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Yüz tipinize göre saç modelleri ve saç kesimleri

Loreal Saç Boyası Renk Kataloğu

Loreal Sarı Saç Rengi Kataloğu
Loreal Sarı Saç Rengi Kataloğu

Haberimizde ilerlemek için aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan ilerleyin.

1
2
3
4
5
6
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.