Taylor Swift “Reputation” Albümü ile Geliyor

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Dünyaca ünlü sanatçılardan birisi olan Taylor Swift, şarkıları ile Youtube ortamında da en çok dinlenen isimlerden birisi olarak ön plana çıkıyor. Her şarkısı ile trend olmayı başaran ve ülkemizdeki Demet Akalın ile bu anlamda denkleyebileceğimiz Swift, uzun bir süredir devam ettirmekte olduğu albüm çalışmalarını tamamlamaya yaklaştığını açıkladı.

Taylor Swift yeni albümü ile alakalı olarak internet üzerinde çok fazla araştırma yapılıyordu. Ünlü sanatçı, Instagram hesabı üzerinde yaptığı bir paylaşım ile birlikte albümü ile alakalı en net bilgileri kendi ağzından sundu. Albümün ismini de kapak fotoğrafını da paylaşan ünlü sanatçının paylaşımını da sizlere sunmak istiyoruz.

Taylor Swift – Reputation Albümü

 

Taylor Swift Reputation albümü ile kısa bir zaman dilimi içerisinde siz değerli sevenlerinin karşısına çıkacak. Albümün çalışmaları tam olarak noktalandı ve kısa bir zaman dilimi içerisinde yeni single ile karşımıza çıkacak. Bu anlamda bir video da yayınladı. Kısacası albüm hakkında tüm bilgileri sizlere sundu.

Reputation albümü çıkış tarihi ile alakalı olarak da kuvvetli ihtimal tahmini 10 Kasım günü üzerinde duruluyor. İnternet kaynaklarında da esas tarih olarak 10 Kasım günü ön planda tutuluyor. Bu tarihten itibaren mükemmel albümü iTunes, Spotify’da dahil olmak üzere birçok platformdan edinebilme şansına sahip olacaksınız.

Avatar
2005 yılından itibaren moda yazarlığı yapan editörümüz, özellikle makyaj trendleri ve sağlıklı zayıflama konusunda yazmış olduğu makaleler ile artık Pegarose.com için mükemmel içeriklerini sizlerle paylaşacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.